| Mytzyy a întrebat:

Am o problema bine nu-i problema mea vreau sa va intreb ceva. am gasit in dulapul mamei mele o sticluta mica pe care scria ovule contraceptive. am cautat pe net la ce sunt bune ele m-am cam speriat cand am citit. imi puteti spune si voi ce sunt si ce parere aveti despre locul unde le-am gasit. ce credeti ca inseamna asta.

3 răspunsuri:
| bia0000 a răspuns:

Este o metoda de contraceptie probabil ca mama ta nu vrea sa mai aiba copiii si a luat aceasta masura de precautie

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt pentru a nu ramane gravida. Nu-i problema.Le foloseste probaibil pentru ca tu esti mare si nu vrea sa-ti faca probleme pentru ca nu stie cum reactionezi.

| InnaiiSa a răspuns:

Nu trebuie sa te sperii nu ai de ce probabil ca mama ta le foloseste pentru a se proteja in cazul in care nu isi mai doreste copii poate le.a pus acolo pentru ca era un posibil loc de siguranta