| Kettolix a întrebat:

Bah, deci de cand nu am mai intrat in T/A. Aveam alt cont pe atunci, desi nu ma dtiau asa multi. T^T. Da mi s-a facut dor, bah. Asa ca fiind noua vreau sa va povestesc ce s-a intamplat saptamana trecuta cand am plecat din alba in sibiu:
Meream noi la supermarket sa luam salam uscat pentru drum(da, salam) si cand am parcat ma uit eu la amica mea si spun:
-Da tu ce pl m ai pe tine? Ai uitat sa te imbraci?
La care ea se uita si vede ca poarta doar un tricou mai lung si chiloti.
-Merg asa ca nu stau mult.
Ma rog, mergem luam doua salamuri/salame(cum dracu se scrie) si iesim in parcare. Tipa niciodata nu gaseste masina. E oribil sa calatoresti cu ea -.-".
-Acolo-s stalpii, acolo masina langa care am parcat... Stai! Acolo trebuia sa fie masina! tipa si arata spre un loc liber.
-Esti proasta. Hai s-o cautam. spun spre istericata
-Nici gand! Sun politia!
Si suna si vin politistii, intre timp sa pune ea pe o banca si tresare, cand isi vede masina mai departe.
-Masina! Uite masina! ..si sta incremetita putin dupa care. :
-Mi-au furat masina si au pus-o acolo!
Si pana la urma am ajus si la clubul din sibiu, si normal ca ea tot chiloti si tricou purta. Da, am uitat amandoua de asta...

11 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Din cate vezi, prietenii de pe t/a sunt mai prietenosi ca oricandlaughing.
de cand te-ai lasat tu, au aparut persoane deviate din punct de vedere sexual pe aceasta categorie (pe bune).

In legatura cu prietena ta, nu stiu de ce ma indoiesc de calitatile ei morale si nici un geniu prea mare nu e.

| Copac13 a răspuns:

Mda n-am citit tot da bravo tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Mi-au furat masina si au pus-o acolo" epic rolling on the floor

| Kettolix explică (pentru anonim_4396):

A trebuit sa o ameninte politistii ca sa renunte la ideea asta o.o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

interesant waiting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si cu salamul ce s-a intamplat? (O_O)

| Kettolix explică (pentru anonim_4396):

L-am mancat. Si la club ne-a mai ramas putin si l-am pus pe bar. Barmanu ne-a zis parca ceva de genu: "Sa ghicesc: ardelence?"

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Me no gusta

| Hitler666MD a răspuns:

Nu stiu ce sa raspund dar, o sa las raspunsul asta aici.

| DarkRevenge a răspuns:

Prefer sa nu comentez o.0

| NicoletaGabriela00 a răspuns:

Tare rau de tot laughing) Si tata a facut ceva de genul, impreuna cu niste colegi. Ei au halate lungi cu buzunare in parti, si poti baga mana sa furi cateceva. Ok...si de 1 aprilie. tata si cu 2 colegi au fost complicii unei farse. I-au furat cheile de la masina, unui alt coleg, si i-au schimbat locul din uriasa parcare. Proprietarul masinii a fost uimit ca nu isi mai gasea masina. A fost ceva super tare laughing))