| Wladutz a întrebat:

Bai deci, care-i faza cu lupta asta tampita dintre mine si Comy? Sa ma lamureasca careva, ca din cate se vede eu sunt singuru care nu stie.
P.S.Am stat fara net o saptamana si mi-am reinstalat Windowsul. A fost jale guys!

8 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

( l-am votat pe Comy pentru că îl cunosc mai bine )

P.S. Cred că ai găsit deja răspunsul

| Musique a răspuns:

Gm. nu am votat cu niciunul. dar,cum pe tine nu te cunosc de loc. e logic.
In fine,nu-mi pasa, niciunul nu-mi va da bere... de fapt, comy, nu-mi va da bere.

| lalalalallll a răspuns:

Aproape toată lumea l-a votat pe Comy (eu te-am votat pe tine big grin ) și s-a sculat una să spună că cei care te votează sunt proști.

Apropo: O SĂPTĂMÂNĂ?! Eu nu rezist o jumătate de oră! La școală turbez de furie că nu am calculatorul lângă mine.E inima și sufletul meu laughing

| Puţifer a răspuns (pentru lalalalallll):

'' ( eu te-am votat pe tine ) ''
Am găsit pupincurista anului!
care-mi aduce un calendar?

| lalalalallll a răspuns (pentru Puţifer):

Doamne fereste! Doar pentru ca l-am votat inseamna ca's pupincurista?!?!?! Si, nu, nu am nevoie de funde.

| AnneBre a răspuns:

Mda. a fost o chestie care a inceput dintr-o datathinking
Oricum eu te-am votat pe tine
*nu se putea abtine*

| Cristianne a răspuns:

1 săptămână? So, îmi pare rău.

Păi cineva nu avea ce face și a inventat o luptă între tine și comy. dupa aia, vestea s-a răspândit și toată lumea a decis că între voi 2 e o luptă.și bla bla bla, chestii d'astea.
Bine ai revenit, dude.happy