| MrCarrots a întrebat:

L-am prins pe Hitler! N-o sa mai fure nuttela! Sarbatorim? Facem un party? la cine? unde?

19 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Cum rămâne cu Finetti?

| MrCarrots explică (pentru Furculingură):

De acum in colo, Hitler nu mai fura nimic. n-are cum. Doar e la inchisoarea din LEGO, unde este torturat(sa calce pe piese din LEGO). Stai linistit furculingura, Finetti-ul tau e in siguranta. asta daca nu se apuca Fuego de Furat Finetti!

| Furculingură a răspuns (pentru MrCarrots):

Ăla fură numai acadele... îl ştiu eu pe el.

| MrCarrots explică (pentru Furculingură):

Aha. tebuie sa-mi ascund acadelutele. nu sunt in siguranta...

Haideţi la mine!
Locuiesc într-o peşteră, dar e foarte primitoare. Are desene ciudate pe pereţi, pasaje încă nedescoperite, sunt sub 0 grade şi mai sunt şi oase. Dar priviţi partea bună: sunt unicorni happy
Veniţi? Nu uitaţi să aduceţi Nutalla :3

| zurick a răspuns:

Facem party la piscina! Ce zici de asta?

| ??c??? a răspuns:

Vreau Finetti! Și la un bar de traverstiți.

| W3R4 a răspuns:

La tine acasă, şi nu uita prăjiturile!

| ww2Totenkopf a răspuns:

Elibereaza-mi eroul pana nu te impusc!

| SootheMySoul a răspuns:

1. DA
2. DA
3. JE
4. AICI

| Mokaxoxo a răspuns:

Veniti la mine! Unicornul meu poate pregati Hitler prajit!

| VeveritaBestiala a răspuns:

La tine, si sa ia nutella si castane ca de nu...devil

| Krokodil a răspuns:

In berlin cu rusii.

| pufy6646475 a răspuns:

Bravo tie! Da, facem party la Fuego acasa.Aduce Justin Biber berea ca am vorbit eu cu el, ok?

| Furculingură a răspuns (pentru pufy6646475):

Şi One Durexion pizza...

| dragon88denis a răspuns:

Aaaaa mai uitate o data ca o scapat din inchisoarea Lego.Pazitiva Nutella.

| MrCarrots explică:

Of nu! Hittler a scapat! Cum il prindem acum? Of nu! acum alearga dupa mine si arunca cu nuttela! Cum il mai prindem?

| Danyella96 a răspuns (pentru MrCarrots):

Cu o capcana de Hittleri si dupa aceea baga cutitul in el