| Allєє a întrebat:

Bună dimineața/ziua/seara!
Depinde cum e la fiecare.
Am pus întrebarea unde trebuie?

13 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Error 404: Question not found!

| Seducatorul a răspuns:

Ce-i galagia asta!? E ora 4:00 dimineata in Hawaii, lasati-ma sa dorm!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pune-o înapoi în coşul de gunoi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista categorie pentru oameni confuzi, dar cred ca merge si aiciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca e dupa-amiaza?

| Allєє explică (pentru anonim_4396):

Bună ziua!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Allєє):

Noapte bună

| Lαrisα a răspuns:

Nu. Trebuia sa o pui la categoria cauze nobile, sa faca si aia 40 de intrebari in total. laughing Cred ca vreo 10 din intrebarile alea sunt puse de TPU.ro

| SabinaQueen a răspuns:

Intrebari de genul asta se posteaza la Confuzii/Enervantii. Cu placere!

| AtsukoKure a răspuns:

Pai...depinde de circumstantele existentiale care se invart in univers dar si in Dry Cooker-ului, care este marimea Dry Cooker-ului?

| Allєє explică (pentru AtsukoKure):

Ce aveți mă, cu Bahmuțeanca?

| pufuletziii a răspuns:

Care intrebare?

Răspuns utilizator avertizat