| LikeARollingStone a întrebat:

Buna seara, prieteni! Va anunt ca nu am mai intrat pe acest site din 2013. S-a schimbat ceva? Ati devenit mai buni? L-ati descoperit pe Allah?

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

Cred ca sunt in aceeasi situatie ca tine. ^_^

Curiozitatea m-a impins sa reintru si acum sunt suficient de confuz de intrebarile redente ca o sa stau putin sa vad care e situatia.

Daca iti spune cineva ceva... tine-ma si pe mine la curent. Dar nu 220.winking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt numai de la sfarsitul lui 2019 pe site dar putini au treaba cu Allah sau religia in general happy
In rest e plin cu intrebari sexuale cate vrei, pana in cel mai mic detaliu.

| LikeARollingStone explică (pentru anonim_4396):

Umorul nu e punctul tau forte, a?

| LikeARollingStone explică (pentru PinkTerror):

Ce frumos era pe vremea noastra...

| PinkTerror a răspuns (pentru LikeARollingStone):

Asa este. era o comunitate. Mi se pare ca am vazut 1-2 nume pe care le recunosc dar meh...

| TURB0X a răspuns:

2013, i miss those days.