| Username272 a întrebat:

Buna ziua TPU, voi credeți in deochiat? In stinsul cărbunelui și toate chestiile astea? Adică mie mi se pare o prostie laughing inventat cred de cineva tot prost happy ori a spus odată la mișto și a rămas așa

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lumea geme de proști și de numărul lor. În condițiile astea, evident că apar și "jmecherii"

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Deochiul este un fenomen experimentat și relatat de mii de oameni. Așa că înainte să decretezi că e prostie, e bine să te documentezi.