| Speed99 a întrebat:

Yay! 1! 1! :3 Partea 6 este aici!

-Yeah, si stiam ca Expert o sa ajunga in inchisoare! Noroc ca l-au eliberat politistii astia corupti. vorbea Ashadow cu Rectificatorul.
-Ce faceti desteptilor? am spus eu
-Ne ducem sa il luam pe Expert... il elibereaza azi. au zis amandoi.
-Oh atunci vin si eu omule. Dar de ce a fost inchis?
-O sa vorbim despre asta mai tarziu amice. a spus Rectificatorul
Ne-am urcat in masina si ne-am dus la sediul de politie unde a fost eliberat Expert.
-Hei omule, ce mai faci, Expert? am spus eu cand am ajuns la destinatie si cand l-am vazut.
-Hei tampitule, nu ma mai cheama Expert, ma cheama ww2Expert omule! Ww2expert!
-Ah oh, greseala mea, si cum a fost acolo prietene?
-Omule tu ce crezi? Cum a fost...
Apoi a intervenit Rectificatorul.
-Hei, si acum ce ai de gand sa faci?
-Pai vreau sa il omor pe tipu' din Religie care m-a bagat aici la racoare omule!
-Hei, eu credeam ca te duci la colegiu. si au inceput toti sa rada in afara de Expert.
-Hei omule du-te naibii! Sunt un gangster adevarat! N-am nevoie de colegiu! Nemernicul ala se afla la marginea dintre T/A si Religie, haideti sa il omoram!
Apoi am ajuns la destinatie.
-Uite aici sta tipul ala! a spus Expert.
-Bine. pai, sa trecem in actiune.

Va continua...

26 răspunsuri:
| ww2Totenkopf a răspuns:

Frumos.

| KoaLaBoY a răspuns:

Du-te impusca-te ca sunt alte site-uri pe care poti sa spui povestioarele...

| Speed99 explică (pentru KoaLaBoY):

Stii, as vorbi cu tine, dar cred ca nu merita sa ma cobor la mintea ta, ca nu sunt lift. Taci dracu' din gura daca nu stii despre cine este vorba in povestea asta da? Si nu te mai da asa smecher ca nu esti.

| αɴι28 a răspuns (pentru Speed99):

Huh? Eu credeam ca esti linf, daca toate fetele se dau cu tine.

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

Si tu, incetezi odata din a mai face crizele astea de gelozie?

| αɴι28 a răspuns (pentru Speed99):

Ou,a invatat donsoara' Unica un termen nou si il impartaseste unui lift!

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

Termina!

| αɴι28 a răspuns (pentru Speed99):

Sa termine cine a inceput.

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

No', asta-i o dilema. thinking

| αɴι28 a răspuns (pentru Speed99):

Cere-ti scuze.

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

Pentru?

| αɴι28 a răspuns (pentru Speed99):

Adica spui ca eu sunt vinovata?

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

N-am spus asta.

| αɴι28 a răspuns (pentru Speed99):

Atunci cere-ti scuze.

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

Pentru ce?!

| KoaLaBoY a răspuns (pentru Speed99):

Nu m-am dat smecher prietene, doar ti-am zis ca povestile tale nu isi au loc pe acest sitewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru αɴι28):

Mno, nu ai de gand sa termini odata?! Ti-am mai explicat de n ori, suntem doar prieteni, inceteaza odata!

| Speed99 explică (pentru KoaLaBoY):

Ba isi au locul. Nu stii ce se intampla pe site-ul asta! Te rog, nu te mai baga aiurea daca nu esti sigur pe ceea ce spui. Daca te crezi atat de intelectual jet oceanic pe Literatura.

| robijam a răspuns (pentru KoaLaBoY):

Copile, cine naiba isi prinde mintea cu copii de varsta ta. Iti zic un singur lucru. Du-te si vezi-ti de masinute si papusi ca nu aici iti e locul.

| KoaLaBoY a răspuns (pentru robijam):

Ducetiva ma, eu copil de 5 ani? Mai bine as avea din nou 5 ani decat sa fiu un puradel de 14 ani care sufera ca voi toti, si voua nu va e locul aici, va recomand un psiholog cu toata placereawinking

| KoaLaBoY a răspuns (pentru Speed99):

Nu ma cred, sunt si nu esti tu de o seama cu mine sa imi spui jet oceanic, incearca sa nu mai suferi si maturizeaza-te

| robijam a răspuns (pentru KoaLaBoY):

Ni ma ca o invatat puradelu nostru cuvantu puradel. Copile, du-te si joaca-te cu puta in nisip ca nu iti e locu aici!

| KoaLaBoY a răspuns (pentru robijam):

"Ni ma" ca avem aici un copil care sufera, ce ai patit ma s-a despartit prietena ta (tot de 12 ani ca tine) de tine ma?
Chiar imi pare rau ca tu ma crezi copil, ma confunzi cu reflectia ta din oglinda...Mai lasa si tu Pariu cu Viata ca te-a distrus! Uite in ce hal ai ajuns, sa crezi ca oamenii normali fac ce faci si tu laughing

| robijam a răspuns (pentru KoaLaBoY):

Copile, nu mai i cere la mama ta raspunsuri destepte ca nu iti iese, vad ca ma jignesti doar cu ce faci tu. Du-te la masinutele tale ca nu aici iti e locul. Ma intrebam uneori, e legal sa fi asa de prost ca tine? Ca daca s-ar face lege ar fi puscariile pline de copii fara viata ca tine.

| Speed99 explică (pentru robijam):

Asta cred ca l-a durut... laughing

| robijam a răspuns (pentru Speed99):

I-am dat cu carpatoru pe curu ud. rolling on the floor