| Narnia543 a întrebat:

Cand erati mici, de unde credeati ca vin copiii, inainte sa stiti de unde vin cu adevarat? laughing

13 răspunsuri:
| LittleMissCupcake a răspuns:

Sincer, eu credeam pana pe la vreo 7 ani ca bebelusii sunt adusi de barza, dar mai tarziu am auzit ca ei ies din burta mamei, insa nu stiam cum ajung acolo, pana mi-a venit cea mai logica teorie posibila: o femeie casatorita trebuie sa manance foarte, foarte multa mancare adusa de sotul ei de la supermarket si se ingrasa din ce in ce mai mult pana se formeaza un copil in burta ei rolling on the floor)

| RainmakerX a răspuns:

Eu stiam de la bun inceput ca "am venit de la mami" dar nu am avut idee despre cum am fost conceput si despre cum naiba am iesit de acolo.
rolling on the floor

| KillMePlease a răspuns:

din narnia

| LePotato a răspuns:

De unde vin cu adevarat?

| VibeTrix a răspuns:

Din caca*t

| dragosbogdan001 a răspuns:

Cand eram mic, nu-mi pasa. Stiam ceva ca "mami" m-a facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam de la inceput, eu rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când eram copil visam să bruiez șireturile cu broaște.

| doreal a răspuns:

Si eu stiam de la bun inceput ca copiii ies din burta, dar eu credeam ca daca o femeie se saruta cu un barbat si ramane insarcinata laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru doreal):

rolling on the floor))

| anonima0101 a răspuns:

Eu credeam ca cica ii aduce barza * minte de copil *

| TheWalker11 a răspuns:

Eu credeam ca o femeie trebuie sa ia niste pastile sa ramana insarcinata laughing si toti copiii se nasc prin cezariana laughing

| AlessaLovesYou a răspuns:

Stiam ca vin 'de la mami din burta', de acolo nu ma mai interesa nimic.