| TropicalSun a întrebat:

Cum v-au spus parintii ca ati venit pe lume, cand erati mici?laughing
Sau cum credeati voi cand erati copii ca se fac bebelusii?laughing
Eu stiam de exemplu, la 4 ani, ca copii se fac prin sarutrolling on the floor

Cea mai amuzanta " interpretare " va primi Fundalaughing

2 răspunsuri:
| DoraDora17 a răspuns:

Mie imi spusese mama pe la vreo 5 ani ca s-a rugat la Dumnezeu ca sa aiba un copil si Dumnezeu a ascultat-o si i-a dat un copil. Si eu am crezut-o, da` dupa un timp eram ceva gen "Si de unde stii ca tata e tata? confused " Zice mama..."A, pai nu stiu ce si nu stiu ce..." si alte din astea si eu eram ceva gen "M-ai mintit!" Si dupa aia a trebuit sa-mi explice dar, iti dai seama, nu asa cum erau de fapt lucrurile laughing