| anonim_4396 a întrebat:

care a fost ceea mai amuzanta intamplare?

Răspuns Câştigător
| vipande11 a răspuns:

Cand am fugit prin casa la buna de iubitha si era deskis usa dela un dulapior laughinglaughing si m-am intors brusc in fuga si am dat cu capu de el de l-am rupt laughing si mie mi-a dat somn laughinglaughinglaughinglaughing si mia mai spart si capu laughinglaughing

1 răspuns:
| thekida14 a răspuns:

Daca spunem intamplarile noastre amuzante, poate tie nu ti se vor parea amuzante pentru ca nu poti sa scrii tto ce s-a intamplat in randuri.happy de exemplu intamplarea lui vipande11 nu mi se pare foarte amuzanta. toata lumea se lovestte cu, capul de ceva daca as spune intamplarile mele "amuzante" de cate ori am dat cu, capul de ceva as umple aici tot oh go on.