| dragalasa a întrebat:

Care ti-a fost cea mai amuzanta intamplare tongue

2 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Formuleaza si tu mai bine intrebarealaughing

| Turquoize a răspuns:

Amuzanta?thinking
sau jenanta?

pai Amuzanta am avut o chestie da` nu era cu mine.
Eram la ora de mate si am un coleg care vorbeste incontinuu in ore.Si vine profa la el si zice:
-Mai, tu trebuie sa ma respecti pe mine!
La care el:
-Da te respect doamna!laughing
A murit toooata clasa de ras si s`a dus ora de matelaughing

Si jenanta.
Era o zi dinaintea vacantei de Craciun.Si bineinteles ca podeaua era alunecoasa, plina de zapada etc.Si cand ma plimbam pe hol, cum am eu prostu` obicei de a merge pe langa usi.bineinteles ca mi-a izbit cineva o usa in fata si am cazut.Colegii erau toti in fata mea si nu stiau ce sa faca:ori sa ma ridice de jos ori sa rada.
A fost funny faza, da` cam jenanta deoarece baiatul de care imi placea trecea pe langa mineblushing

Cam atat. sper ca ti-a placutlaughing