| Pitic a întrebat:

O intamplare amuzanta?

4 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Acum sunt la Feteşti, la mătuşa mea care stă la casă şi ne spălăm în ligheane. laughing
Îmi pregătesc eu lighean, haine şi mă duc. Mă spăl, mă spăl, dar... Unde-i prosopul? Ca să-l iau trebuia să mă duc în cealaltă cameră, unde se spăla verişoara, dar eu am vrut să-i respect intimitatea. Deschid eu repede uşa să ajung în curte, vroiam să mă duc pe partea cealaltă să-mi iau prosopul şi... Când am deschis eu uşa am lovit ligheanul şi a sărit apă pe jos. Eu îmi pun tricoul şi încep să alerg pe jumătate dezbrăcată prin curte( în partea de sus, dar tot îmi pusesem tricoul ca să nu se vadă nimic).

| Lora a răspuns:

Hmmm aveam un coleg in clasa tar nazdravan si intr-o zi ii iesise un cui de la banca, vrand sa il bata inapoi se urca pe banca si da sa sara in sus sa-l bata cu piciorul insa banca lui era in mijlocul clasei acolo unde e grinda de sustinere a tavanului si poc un cap zdravan de grinda aia, ne-am tavalit pe jos de ras.Sau un altu se juca cu bricheta in timpul orei de fizica si si-a dat foc la parul de pe picioare, speriindu-se a scapat-o si-a mai si pocnit iti dai seama rasete in clasa.

| Adina a răspuns:

Eram in Germania pe la 5 anisori, si trebuia sa plecam la Zoo.[stateam la bloc] Am zis ca merg pana in fata usii si m`am bagat in liftrolling on the floor
Cand s`a inchis x_X
Eram f.speriata.stiam ca trebuie sa apas pe un anumit buton sa se deschida, dar faza era ca nu ajungeam la el pentru. ca eram prea mica.
Intr`un sf. au venit ai mei`laughing

| valentin1441 a răspuns:

Foarte frumoasa faza...Era o zi trista de toamna.Cand sa ma urc in autobuz sa ma duc la scoala ca doar sunt baiat cuminte nulaughing) pe la Agronomie cine e din Craiova stie unde e.In sfarsit m-am dat jos sa dau voie la babe sa coboare nu? Si cand am coborat m-a impins una de vreo 75 de ani si am cazut intr-o baltoacaaaaa. De nu am injurat la baba aiaaa.Si cand am ajuns acasa, m-a vazut mami si imi zice : Ce facusi ma copileee. Ea va dati seama saraca era dezamagita ca era a 3-a oara ca m-am dus singur la scoala, dar tati cand m-a vazut inceput sa rada deci dupa ce m-am schimbat sa ma duc iar la scoala tati isi bea cafeaua si el tot radea deci a fost super ziua macar am scapat de mate