| Chrristina a întrebat:

Care este cea mai amuzanta intamplare pe care ati avut-o? big grin

2 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

In Suedia nu ai voie sa fumezi in casa, asa ca eu stateam la etajul 9 si am plecat in pijamale fara telefon, fara chei, am crezut ca pot intra cu codul de la interfon care era comun pentru toata lumea.De la ora 9 seara nu mai poti intra cu codul acela si uite asa am ramas in pijamale o jumatate de ora afara, se uitau suedezii la mine ca la felul treihee hee Ce a fost mai frumos e ca incepusem sa rad singura de mine, am inceput sa tastez tot felul de coduri, dar nu mergeaubig grin Pana a venit ursul meu cu o falca-n cer si una-n pamant, a crezut ca fugisemrolling on the floor

| Adela50 a răspuns:

Pai eram la tara.Seara m-am culcat cu verisoara mea in aceeasi camera. Dimineata eram intr-un maieu mai scurt de buric, boxeri si parul imi statea in toate partile.Am iesit in curte, cand deodata erau prietenii verisorului meu in curte cu el.Eu eram sexy imbracata, cum ziceau ei`laughing. Nu mai stiam ce sa fac. I-am salutat, iar dupa am luat-o la goana in camera si ei se uitau la fundul meu care era jumate gol`laughing.