| andragrigoras2000 a întrebat:

Care a fost cea mai haioasa intamplare din viata voastra? happyputeti pune si una imaginara. vreau sa ma faceti sa rad cu lacrimilaughingcea mai haioasa si convingatoare intrebare primeste funda iar celelalte vothappy

Răspuns Câştigător
| Deeaa a răspuns:

Ce mi s-a intamplat
Intarziase profa si am inceput sa jucam adevar sau provocare. Era randul meu. Ma intreba un coleg,, Adevar sau provocare'' Eu,, Provocare'' Mi-a spus sa ii zic ceva super xtra haios.Chiar atunci intra profa.Se duce la catedra,se rujeaza ea ce se rujeaza,si ce mai facea ea pe acolo. Chiar atunci intra si directorul. Ii zic eu:,, Vai domnule director, da ce va mai uitati la sanii doamnei. Sunt cam mari nu-i asa?'' Colegi au inceput sa rada si directorul s-a rusinat la fata rolling on the floor

6 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Deci noi i-am pus un tampon facut cu tempera in ghiozdanul unei colege apoi l-am lipit pe jos pe hol,iar cei care treceau ori il ocoleau, ori se scarbeau, ori radeau. Odata au trecut 2 indragostiti care se pupau iar cand l-au vazut baiatul a impins-o pe fata de langa el si s-a inecat.
Am facut schimb de clase (soo old)
Am colorat cu tempera clanta, si cine punea mana se alegea cu o urma faina.
Am indoit piciorul unui scaun iar cand a venit profesoara de logica (avea un pahar de apa in mana) s-a asezat si a cazut cu tot cu scaun si si-a varsat apa pe fata si pe haine, apoi s-a ridicat si a spus "duceti-va acasa copii"
Au udat scaunul profesorului de romana si cand s-a asezat s-a udat si a iesit din clasa spunand sa facem exercitii ca are ceva treaba.
Un coleg s-a facut ca lesina si profesoara i-a dat o palma si el a inceput sa rada.

| AudImagini a răspuns:

Azi la ora de mate, am făcut schimb de clase cu o altă clasa de lânga noi.
Gata... vreau vot

| Caricatură a răspuns:

Azi cand l-am luat pe fratemiu de la gradinita.Va spun ce mi-a spus:
A fot a gady a vit mana la Tudol si Atei a pat cucu a doale bilicu.Nu pup Malia nu place mini.Malia nu vlea pup a gula...
Aku va traduc:
Am fost la gradinita, m-a lovit Tudor la mana si Matei(cred) si-a scapat cucu...Ma doare buriculh.Nu o pup pe Maria nu ma place.Maria nu vrea sa o pup la gura.
Are 3 ani...

| Mary24 a răspuns:

Astazi e 1 aprilie... azi la ora de geogra ne-am pus toata lumea sa sune telefoanele in ora dar din pacate numai mie mi-a sunat si eu am uitat ce sonerie aveam la telefon era una rock dar dala mai nebunrolling on the floor si cand a sunat telu profa s-a speriat ff tare si noi am murit de raslaughing)

| Stefanjust4fun a răspuns:

Deci,eram acum 2 ani la Paulesti la paintball(era ziua unui coleg).Si era un coleg de-al meu care e mai scund.L-au imbracat aia in costumu de protectie(era de 2 ori cat el). Stiti ca sunt pancardele alea dupa care te ascunzi:Ei:Se ascunde ala la o pancarda si eu la pancarda de alaturi.Trage ala ce trage(eu eram cu spatele) deodata aud:
Stefan( Bum, bum...aici tragea)Miau cazut(bum bum)pantaloniilaughing)))))))))))e REALA pe bune

| xBlackxAngelx08 a răspuns:

O pr (Andreea)a vrut sa-i faca tatalui ei o farsa de 1 aprilie si a pus pe o colega,de la noi din cls (ralu),sa-l sune pe taica-so si sa-i zica,ca Andreea este la baie,ca ii curge mult sange din nas, ca sa cheme salvarea, taica-so s-a speriat de adevaratelea si o zis ca da sa sune salvarea(ralu abia s-a putut abtine se tinea de nas sa nu rada si unele colege nu se mai puteau abtine si au iesit afara). Dupa aceea Andreea i-a zis la taica-so ca ''tati da u stii ca astazi ii 1 aprilie?''.si toata cls o inceput sa rada laughing).era mai amuzant at