| anonim_4396 a întrebat:

Cel mai jenant moment al vostru? >:

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Intr-o seara mergeam pe strada si am calcat pe o pisica moarta de mult timp care era pe margine si mi-a intrat picioru in ea, uaaaa! am fost nebunit!

| Carmen100 a răspuns:

Cand eram acasa la o fata si am mers la baie. Dupa ce am iesit a intrat ma'sa mare si ITI JUR ca am tras apa si nu mai era NIMIC acolo, da' ea a zis ca de ce las plutitori in WC? Nu mi'e rusine? Sau ceva de genul...
De atunci n'am mai fost 1 luna in casa ei laughing

| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Pai am mai multe dar iti zic ultimul. Eram acasa la prietenul meu era singur (nu te gandi ca voiam sa facem sex, doar neuitam la film). A aparut o scena in care se sarutau si atunci ne-am sarutat si noi si intra maicasa in camera. si a zis: '' scuze, intru mai tarziu.'' Credeam ca mor de rusine, am si plecat de acolo si am saritpe geam ca sa nu o vad. laughing)