| BeeaSweet_3855 a întrebat:

Care a fost cel mai jenant moment al vostru intr-o relatie?(in afara de despartire)vot la toata lumea + fundita cel mai jenant momentbig grinhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai jenant a fost atunci cand ea m-a batut la skandemberg. laughing

5 răspunsuri:
| SunshineGirl a răspuns:

Cand prietenul lui cel mai bun m`a luat la misto.Foarte,foarta naspa m`am simtit.

| Kydutsa a răspuns:

Pf. cel mai jenant moment a fost.cand l`am refuzat sa facem sex pentru prima data deoarece era pe stop si. imi era jena sa ii spun. si el tot insista... si a trebuit sa ii spun. si el a zis ca nu are nimic.

| Alexis_6755 a răspuns:

Cand l-a vazut cealalta iubita prietenului

| Alexis_6755 a răspuns:

Cand ne-a vazut impreuna cealalta iubira a prietenului.

| mykchy a răspuns:

BeeaSweet,tu chiar te distrezi(si eu:sincer)pe seama astora care iti spun cele mai jenante momente ale lor.E ridicol!(cat de praf poti fii sa zici cele mai jenante momente!?)...in fine, fiecare cum crede...