| maddyy112 a întrebat:

Care a fost unul din cel mai jenant moment al vostru?

5 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Destuleeee.

| MiruD a răspuns:

Cand mi-am dat seama ca eram singura care radea la o gluma seaca din 8 oameni. laughing

| LoveYouPdi a răspuns:

Hey happy!
Cred ca fiecare om a avut in viata sa,la un moment dat si momente jenante,frumoase,bune,rele,etc.
Si eu, de asemenea am avut momente mai frumoase,mai jenante,dar la ce momente jenante am avut eu, crede-ma chiar nu le pot spune laughing!
Insa iti zic unul mai putin jenant( cred laughing )
Intr-o zi mergeam pur si simplu pe strada si admiram peisajul unei paduri cand deodata,, Buff'' am dat cu capul de un stalp laughing, se invartea totul in jurul meu, nu stiam daca rad la cat de proasta am fost sau plang de durere laughing.
As fi curioasa sa-l aflu si pe al tau!
Astept sa mi-l spui! happy

| Tofu a răspuns:

Cand am dat cu zapada+ vopsea pe o casa, fara sa stiu M-am dus intr-un coltisor sub un scaun si am stat 1 ora acolo.

| FelicityRight a răspuns:

Niste copchii retardati au incercat la inceputul verii trecute sa ma combine cu unul de-al lor. Iti dai seama ca nu am acceptat. Dupa o luna mai multi strigau dupa mine cu numele acelei persoane si ma simteam putin aiurea. Faza super nasoala a fost cand m-am intalnit cu o prietena si m-a intrebat amuzata:'' Deci, exact cu el te-ai combinat?'' si eu i-am raspuns: '' Cu cine? aaa, cu el? hahaha si tu stii?'' la care ea imi da bas-ul" Tot orasul stie, daa'' am ramas pokerface laughing