| Ghknn a întrebat:

Salutare. Care este cel mai jenant moment al vostru? big grin

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Tin minte ca ieri am varsat in gura unui prieten. Si el a inghitit, dupa care a ragait.

10 răspunsuri:
| LordBolton a răspuns:

PUFULEEET. laa pe mabel si vino la IL duce. cutu cutu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vomitat în Euforic gustul mirosului verdelui în cifra 7 din alfabeta amplexiană cu un singur deget. smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am scuipat pe fata unei fete. Fără sa vreau. M-a făcut scârbos si imputit, dar mă plăcea, asa ca am scăpat usor, ca m-ar fi luat la bătaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Îmi place de tine
-Ştiu. Chiar dacă eu ţi-am spus primul
Wtf o.o

Răspuns utilizator avertizat
| ShadowCrisTi96 a răspuns:

De ce ai vrea sa stii asta?!

| Ghknn explică (pentru ShadowCrisTi96):

Bună întrebare, păi curiozitatea asta. ^-^

| CevaGenEu a răspuns:

Când eram mica, 5 anisori, m-am trezit sa mă duc la wc. Ma duc in bucătărie sa vad daca tata e acolo, nu era. Mă duc înapoi in dormitor si fac, intenționat, pe mine. O trezesc pe mama : Mami am facut pipi pe mine" ¬.¬