| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost primul vostru username? Il mai stiti?
Sau, cand ai intrat pentru prima data aici, ce ai raspuns, sau cine te-a bagat in seama? Cu cine ai inceput sa te contrazici pentru prima data si cu cine te-ai inteles?

De ce ma doare mana stanga, daca scriu cu dreapta? thinking

55 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Parcă Anarchy. Mi-am făcut contul fix de ziua lui Iohannis cu toate că nici nu auzisem de el pe atunci. Nici nu mai țin minte detalii. La început nici nu îmi păsa de useri, dar răspundeam de dragul discuției și ca să ajut noobii, vorba vine.

| LoveSleep a răspuns:

1. TuDorEL96. Eram mic și prost pe atunci, contul mi l-am facut acum vreo 5 ani parcă.
2. Cred că pe la Dragoste&Sex, unde am și rămas.
3. M-am înțeles cu toată lumea, nu-mi amintesc să mă fi contrazis cu cineva. Mă refer la ceva real, nu la glume pe T/A.
4. Pentru că cu cea dreaptă ai făcut prostii. (Ai scris la matematică)

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Da nu scriu niciodata la mate.

Aveai 13? Erai copil mic...mic.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru LoveSleep):

lol imi amintesc de tine

| AirănMeidăn a răspuns (pentru LoveSleep):

primul nu mi-l amintesc, dar tin minte al doilea si al treilea. asta pe care il am acum e al 4lea
pai cu ashadow mai vorbeam. oh, si crucified. erau de treaba
nu mai stiu cu cine m-am contrazic, dar au fost destuuui. mai ales in ultimul timp. ma-ntreb de ce?!?!
eu scriu cu ambele

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Cine ma? Asheadau de treaba? hah..hai ca am trait sa o aud si p'asta. Auzi si tu...strumful ala. rolling on the floor

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

haha da airanmeidan how u b so funny

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Ce?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

i cri evritiem

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Uai?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

bcas i haev dpresion

| LoveSleep a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Eu nu-mi amintesc de tine, Anca

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Mic și prost.
Acum sunt mare și...tot prost.
Fml, mă duc să mă spânzur de ceva.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru LoveSleep):

ce naiba de ce de unde de candddd imi stiu toti numele
ce altceva mai stiti

| LoveSleep a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Că ai părul creț după ce faci duș.
Mai zic?
Are rost?
Vrei să afle toți ce-a fost între noi?
pls, te rog, e destul.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru LoveSleep):

ioi tu cine naiba esti
sincer nu-mi amintesc deloc

| AirănMeidăn a răspuns (pentru LoveSleep):

uh, nu merge link-ul, nu apare tot

| LoveSleep a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Păcat, aveai răspunsul acolo.

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Câte discuţii am mai avut eu cu Crucified, nu cred că am vorbit cu cineva mai mult decât cu ea. laughing Oi fi pus eu sute de întrebări dar nu am purtat conversaţii prea lungii aproape cu nimeni.

Ce să mai zic de Ahadow, el e cea mai tare persoană ce a trecut vreodată pe la categoria asta, acum 2 ani cam de fiecare dată când puneam o întrebare abia aşteptam să văd ce urmează să-mi răspundă.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru LoveSleep):

te rog fa screenshot sau ceva si incarca-l pe imgur pls pls pls fac orice
aproape orice

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ala erai ma? Tudorel? laughing) Sa mor, nu as fi banuit vreodata asa ceva laughingOricum singurele diferente pe care le observ acum sunt numele schimbat si varsta mai inaintata laughing)

La mine asta asta a fost primul, singurul si plin de valoareeee
P.S. Nu socotim 2 clone ca nu au rezistat nici 3 zile!

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu-mi apar la notificare răspunsurile tale pentru că ești suspendat.
Eu te știu bine, adică mai vorbeam și de pe celălalt cont, sau când ne băteam joc de cei de la Dragoste și Sex. (Eu inca mai fac asta, tu nu știu unde drecu ai disparut. Iooi, ai luat suspend, proasta întrebare.) laughing

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Dar cum de pe tine te-au prins adminii facandu-ti alt cont, si Sleepy a scapat? Ciudat nu? thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba ce dor imi e si mie de astia 2, de Cruci mai mult. Era o dragalasa.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Nu...esti nebun? Cum sa te spanzuri? Ti-am promis ca eu te spanzur. Stai cuminte, ca-ti vine timpul.

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Airan, vezi ca sunt geloasa... Tu esti a mea. Da?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

uh, ce

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

blushing Meoww.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am spânzurat deja.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Pai si ai murit? ba vezi ca...ma si supar, eu de ce mai traiesc atunci?

| Doub a răspuns:

Nu mai stiu exact, parca era ceva cu "fericire". Ideea e ca am realizat ca nu ma reprezinta deloc.
"Cu cine ai inceput sa te contrazici"- Cu ateii.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Pai ce-ai avut cu ei?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am nimic cu ei, doar ne contrazicem.

| KamaSutra a răspuns:

Parca era justROXxXY, cred...
Nu prea mai tin minte inceputurile mele aici...Cu cine m-am contrazis prima oara? cu aia de la D&S LOLlaughing

Nu mai scrie!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Doare de oftica

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

De pe TPU a fost "Anininma123"

Primul ușer cu care m-am certat thinking Nu mai stiu aici

Magie verdeee

| TiberiuFasole a răspuns:

1.DJMinerX.
2.La intrebarea "cum ar arata scaunele daca am avea genunchii la spate?
3. Daisy.
4.Contrazic:
Nimeni.
Inteles:
Daisy.
6.Fiindca mana ta trebuie folosita, si daca sta acolo fara sa faca nimic o sa te doara la un moment dat.
Mama ce destept is cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Eu am fost? O.o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tudoriossos - mi l-am pus din cauza ca ma cheama tudor si am adaugat o terminatie in stil latinesc

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Urasc latina.
Dar imi place poza ta. Cine e dragalasul? blushing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu, dar stiu ca e dragalas big grin ca si mine big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar si modest, ce pot sa spun.
Ce l-as flocosii. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Îl mai știu dar nu-l zic.
2.De unde să știu care a fost primul meu răspuns aici dacă mi-am șters atâtea conturi? Dar prima mea întrebare la T/A a fost "Mi-a vazut cineva shaorma?".
Păi dintre ăștia cunoscuți exceel și zurick au fost primi ce m-au remarcat.
3.Cu nimeni, nu am vrut niciodată să mă pun rău cu nimeni, mereu m-am înțeles cu toată lumea, cel puțin până toamna trecută.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e unicul meu cont. nu ii inteleg pe cei care au cate 5 6, parca imi aduce aminte cand eram mic si am descoperit si noi "jmecherii" yahoo, toti idioti aveau cate 5 6, de uitau si parolele la ele.

cine isi mai aminteste ce am raspuns.

ceara nu imi mai amintesc "prima mea " oara laughing) cat despre cine m-a "inteles" nici acum nu e cineva asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Aaaaaaaaaaaalllllllllllleeeeeeeeeeee".
da.
Ew.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci te cheama Alexandra?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate erau nişte iniţiale idk

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima data m-a bagat in seama cineva cu chenar albastru (utilizatorul anului bla bla). Eram tare mandru de mine ca mi-a trimis cerere de prietenie ( abia dupa mult timp am aflat ca mai avea cateva mii de prieteni in lista).
De certat nu m-am prea certat pe site. Numai de cateva ori, pe la T/A. In special la o intrebare pe care am pus-o eu si i-a suparat pe multi pentru ca avea cuvantul 'scoala' in ea. O fata m-a amenintat cu bataia chiar, asa ca i-am dat ignore ca sa fiu sigur ca nu ma gaseste ( mi-era frica de fete pe atunci).

| Anonima0000000000 a răspuns:

Asta a fost, primul, primul a fost GreyN cu el am vb prima data, si nu mai stiu.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristinaaa57 a răspuns:

Nobody :-)

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

1. july666. Pur si simplu imi place numarul asta.

2. M-am contrazis cu prostii de la D&S si Religie.

3. Cu stanga faci laba.

| anonim_4396 explică (pentru CatelusaCuParulCret):

O.O nu se poate...tu ma minti.

| CatelusaCuParulCret a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te mint.