| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

Care ar fi primul lucru pe care l-ai face daca te-ai trezi pentru o zi din baiat in fata / din fata in baiat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinkingblushing blushing Probabil daca as spune, cineva mi'ar raporta raspunsulhee hee

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru anonim_4396):

WOW! Ce coincidenta...ce coincidenta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

rolling on the floor)

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimic, adica ce fac si cand ma trezesc si acuma fac nimic, ma culc inapoi ca sunt obosit de atata somn

| SergiuBoss11 a răspuns:

Mi-as baga o ruleta in pasarica sa-mi masor adancimea

| LePotato a răspuns:

As respira

| RaduTN a răspuns:

Aș scrie o carte cum să întelegi fetele.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică:

Eeeek! Dolan, you're such a sick, disgusting, perverted guy.

| DarkRevenge a răspuns:

As arunca o cana cu apa pe mine si daca vad ca e adevarat ce vad incep sa-mi bat joc de lume, adica sa fac farse smug

| Agenta000 a răspuns:

M-as culca la loc