| xAvrilx a întrebat:

Care e cea mai mica nota pe care a-ti luat-o?--Funda

38 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

4 la chimie.De fapt am luat cate un 4 pe fiecare sem de cand am intrat la liceulaughing

| Silvia a răspuns:

4, la română în a 5a pentru că n-am făcut tot rezumatul unui roman şi 4 la fizică în a 6a pentru că n-am învăţat. În a 7a n-am luat nicio notă sub 5hee hee.

| TeoPT a răspuns:

6 la biologie. da nu mi s-a trecut.happy si pentru ce funda?

| pwp a răspuns:

4 la chimie:avem un profesor foarte exigent si a zis ca daca copiem gresit de la tabla ne da 4, iar eu nu prea vad bine, deci am copiat gresit.aste e, trece!

| Aleeeeeeee a răspuns:

3 la biologie laughing test pe neateptate, in catalog 5 tot la biohee hee

| yellowalien a răspuns:

Un 2 la info, pentru ca m-a mancat undeva sa-i suflu unei colege (proful fiind in spatele meu)hee hee

| Rukhsandra a răspuns:

2- dar numai stiu la ce l-am luat... ori fizica ori matematica

| Nastia a răspuns:

3 la fizica,... apoi am laut 8. m-am lecuit de note sub 5

| pengu a răspuns:

Un 2 la fizica in clasa a 6a (un experiment nefacut :d) si... un 2 in clasa a 9a (la istorie, pentru o tema pe care o facusem, dar ceilalti nu, si am tacut, eram foarte timida :d laughing) )

| lavynika a răspuns:

In catalog, 8.

| lovenotsex a răspuns:

In 3 ani de liceu am reusit tot cnp-ul laughing, toate de la 1 la 10...

| Georgiana2905 a răspuns:

Ufff... un 2 mai mare ca mine. de buna ce am fost. Aveam un prof care ne spunea fetelor - bebelusele- si mi-a zis odata : bebesusa la tabla. am iesit. m-a pus sa imi dau jos geaca si nu am facut asta. am facut un exercitiu cam de nota 8 si mi-a pus 2. haina face pe om ...hahaha

| ReveuseKaari a răspuns:

Cea mai mică notă pe care a-M(!) luat-o a fost un 4 la muzică pentru că mi-am uitat caietul acasă de 3 ori. A, şi da, a trecut-o în catalog happy.

| ahahhah a răspuns:

Doi big grin

| crrinnaaa a răspuns:

1laughing
pentru ca m-a prins copiind la tehnologie.

si sa iti pov ca nu pot abtinelaughing

deci era ora testare neasteptata eu nu invatasem toata lumea copie si eu ce sa nu copiez. si am facut si eu ce faceau si ceilalti... si la un moment dat profu a inceput sa se plimbe printre bancii. ceva neobisnuit pentru el si nu mi-am dat seama ca vine inspre mine si eu incontinuare scrias si scriam si la un moment ii vad pantofi in dreptul bancii mele. si face la colegii mei nu o deranjati ca are de lucrulaughing

| RsDeea a răspuns:

In catalog e 6 iar doar pe o foaie 4.

| ELD a răspuns:

Un 2 la engleza, ne-a dat lucrare din lectia urmatoare, ca am facut galagie si bai ne-a dat o lucrare de 2 intrebari... dar pe cuvantul meu daca stiai sa le traduci... Dupa ce ni le-a corectat Catalina 2 x( rusine sa iti fie! atunci am inceput sa planglaughing) si cica profa:I I`a nu mai da apa la soareci ca nu eu sunt atenta foc cand citesc intrebarea, ci tu, deja in gandul meu vroiam sa-i sparg o vaza in cap.
Tocmai faza a fost ca prima fata la catalog lipsea si ea observase demult asta si ia pixul si spune: 4 ca nu s`a prezentat laughing si atunci am inceput sa plangem toata clasa laughing pentru ca ni se demonstrase ca se poate si cu 2 si 3laughing, dar pana la urma a fost binehappy ne-am cerut scuze si am scapat de 2 :X.

| andreea_4134 a răspuns:

3 big grin eram cls a 6a si eram controloare de rand si am acoperit o prietena:d

| Maria_8264 a răspuns:

7 la fizica big grin

| LittleandLiars a răspuns:

4 la geografia dar nu mi la trecut becpentru ca sunt un inger

Glumeamoh go on dar da am luat acel 4laughing

| MsETouch a răspuns:

1 la biologie ca i sa parul profesoarei ca fac misto de ea... in rest am toate notele de la 1 la laughing... 10 mai putintongue

| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a răspuns:

7 la englezalaughing. Funditabatting eyelashes?

| nonsense a răspuns:

3 la germana pentru ca o desenasem pe profa pe scaunul colegului meu laughing

| Elle a răspuns:

7, biologie.Profa e dusa rau!

Scrisesem totul corect da` ea : 'Pai, uite, nu i-ai pus liniuta lui "t", n-ai pus virgula aici, ai gresit o litera etc. ca nu mai imi amintesc ce a mai spus' laughing

| LOADING █████████99% a răspuns:

5 la mate...de vreo 3 orilaughing

| emotivegirl a răspuns:

un 1 la limba si lit romina si tot am dat la facultate la acesta

| ady1o a răspuns:

1 la Istorie ( m-a prins copiind ) laughing

| SellyDemmzy a răspuns:

Pai un 7-

| 46 a răspuns:

Nota 1 pe clasa a 5-a la Biologie laughing Vai, copiatu asta!

| russiangirl_2817 a răspuns:

4, trecuta in catalog, la mate...