| Arex a întrebat:

Care a fost cea mai penibila intamplare (la o intalnire sau oriunde altundeva) pe care ai trait-o?

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Cea mai penibila intamplare a fost acum cativa ani, cu un tip destul de ciudatel. Pe langa faptul ca ma dispera cu 10000 de bip-uri pe zi (in conditiile in care incepusera sa apara cartelele pre pay cu mii de minute), la intalnire a venit imbracat in costum si cu un trandafir din plastic, rosu big grin. Acum, nu ca am ceva cu baietii la costum, dar sacoul lui era din ala old style, cu 4 nasturi. Nici florile nu imi plac in mod special. Am mers la un suc cu masina lui (o dacia nova destul de veche), pe care nu o conducea cu mai mult de 30 km/h. Nu imi amintesc toata discutia, dar in orice caz, la sfarsitul intalnirii, mi-a dat o ciocolata Poiana cu pretul pe ea, m-a sarutat (a fost cel mai oribil sarut din viata mea) si in loc de "pa, la revedere" sau alte expresii de genul, mi-a urat "sanatate", ca la tara, pe ulita. Horror!
PS: el avea 24 de ani, eu 21

| SmokeyEye a răspuns (pentru raluk27):

Actualul tau partener banuiesc ca are o masina de firma, se imbraca in sacouri la moda si te rasfata cu praline?
Trandafirii de plastic nu mor niciodata, si nu le trebuie apa, iar semnificatia lor e aceeasi.

Sanatate se ureaza oriunde, sa stii ca e nevoie de ea, mai mult ca de un "pa".

Mi-a povestit mama ca avea o colega, si era un tip indragostit de ea. La fiecare intalnire el mergea imbracat la costum, iar ea imbracata casual. L-a parasit, pentru ca era un ciudat. Dupa zeci de ani s-au reintalnit si ea l-a intrebat ce era cu tinuta aia, nu avea si el blugi, ca toata lumea? I-a raspuns ca pentru el era un eveniment important orice intalnire cu ea, si se pregatea ca atare. Blugii si salopetele erau de toate zilele. Tipa era vaduva si acum sunt impreuna.

| raluk27 a răspuns (pentru SmokeyEye):

Actualul meu partener nu exista, nu are masina (si daca ar avea, nu m-ar incalzi cu nimic, ca masina am si eu), nu se imbraca la intalniri in costum si dulciuri oricum nu mananc. Asa ca, chill! Daca nu te induri sa ii cumperi fetei un trandafir natural, mai bine nu ii cumpara nicio floare. Cei din plastic, pe langa faptul ca nu miros, sunt de un prost gust fantastic, sunt kitchul absolut, ma fac sa cred ca baiatul vrea sa faca economie la flori pentru urmatorii 20 de ani sau pana cand se decoloreaza plasticul. Spune-mi, ti-ar placea sa primesti cadou o papusa gonflabila, ca are aceeasi semnificatie, nu? Daca nu vrei sa fii forever alone, nu ii spui unei fete la plecare "sanatate". Pe langa faptul ca e urat, e un salut de mosnegi, asta i-o spui lui nea Gheorghe cand te intalnesti cu el in targ. PS: vezi ca am folosit persoana 2 sg in sens impersonal, general

| NuMaContrazice a răspuns (pentru raluk27):

rolling on the floorlaughing

17 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Penibile au fost multe, de la batut chelneri pana la condus mort de beat si am vomat peste tot inclusiv pe prietena mea laughing

| unknownn a răspuns:

Nu imi mai adu aminte I don't want to see

| Azµre a răspuns:

O fostă colegă de liceu, ea mă plăcea de mic, eu nu știam acest lucru, într-o zi am ieșit cu ea, tipa era ok, era frumoasă, etc, etc. La un moment dat am realizat că era disperată, prima întâlnire a fost un eșec total, aceasta a iești cu mine s-a îmbracat în rochie, elegantă, afară era vară logic eu în pantaoni scurți și cămașă. Partea amuzantă este că eu în ziua aceea m-am epilat ca orice bărbat la ouă, și am zis nu pun chiloți pe mine să nu mă irit. Toate bune și frumoase ne-am întâlnit, am ieșit la o plimbare în parc, pe drum ne-am întâlnit cu niște prieteni, am mers la o terasă. Tipa nu vorbea cu nimeni, în schimb se plictisise și începuse să mă mângăie pe picior, ceva mai sus, de la un moment dat a început să mi se scoale, ea tot mângăia eu numai puteam, până mi-am cerut scuze la cei de la masă și am plecat de acolo împreună. Pe drum spre mașină mă întrebă că, cu ce e ea îmbracată, mă uit îi zic păi rochie, ea de fapt se refera la lenjerie intimă, care de fapt nu avea... Mi s-a părut ciudat, chiar așa din prima. Ajungem la mașină, mă sui se suie și ea, i-a o poziție de i se vedea absolut tot și pune mâna pe mâna mea care era pe schimbător și îmi spune : Știi eu am fluturi în stomac, și am așa numai când plac pe cineva sau vreau ceva.
Atunci mi-a picat fisa și mi-am dat seama ca nu e pe treaba ei sau e o ușuratică. Am plecat să o duc acasă pe drum a început să vorbească despre sex cum îi place ei mă întreba pe mine cum îmi place mie și așa mai departe. Eu am rămas speriat, nu mă așteptam la așa ceva, mai ales că tipa se despărțise de unu cu o zi înainte. Am dus-o direct acasă și n-am mai vorbit cu ea de atunci. Am evitat-o frumos i-am zis ca nu e genul meu și nu vreau nimic de la ea. A fost o chestie amiabilă și am rămas prieteni și atât.

| Oana92 a răspuns (pentru Azµre):

Nu creddddddddddd!laughingrolling on the floor

| Necunoscut112 a răspuns:

Te ajuta cu ceva daca iti impartasim experientele noastre? thinking

| SmokeyEye a răspuns:

Am cumparat prezervative prea mari ( fara sa ma uit la ce scrie pe ambalaj). Erau asa largi ca ii cadeau, arata ca o scobitoare intr-o galeatalaughing Pentru el a fost jenant. Nu a fost prima oara cu el, deci stiam dimensiunea, nu e ca si cum as fi avut asteptari mai mari, el e normal, guma era foarte larga...

| Iubareatzãã a răspuns:

Anul trecut...la ranca, m-am imbatat in discoteca. Alaturi de 4 prietene si 10 baieti! Am Dansat a nebuna pe langa ei, dar nu numai eu, toate aveam care un partener. Dupa am plecat toti (stateam la casa de vacanta a unei prietene) am mers in living si am facut streaptease (toate) laughing ...eram manga toti! Dupa care au urmat niste saruturi passionale (noi eram in sutien si chiloti). Nimeni numai stie ce s-a intamplat in continuare!laughing dimineata ne-am trezit peste baieti si cu hainele aruncate pana si pe bar (din livingul ei) ce parere ai?laughing fundoi?laughing intamplarea e realaa!

| danielcoman32 a răspuns:

Am cazut in rau, de pe un pod care se dezmembra, desi era dat in folosinta ca fiind bun.am avut zile.

| MariaFcsb1 a răspuns:

Nu vreau sa-mi aduc aminte de nici unalaughing

| Ingride a răspuns:

Pai, m-am intalnit cu un baiat care pierde mereu notiunea timpului! La intalnire a intarziat o ora, si, pe deasupra, nici nu a stat foarte mult cu mine. A venit cu 10 lei si a zis ca sunt pentru mine. I-am zis sa imi cumpere un pepsi, dar cand a venit, cumparase paine. Am rupt o parte, l-am calcat pe picior si i-am bagat-o in gura. A mai stat cu mine 5 min si dupa aceea a zis ca cica "a transpirat" si s-a dus acasa. L-am astepta 3 ore, dupa care am plecat acasa. Urmatoarea zi ne-am despartit!

Răspuns utilizator avertizat
| Băă_Florin_1993 a răspuns:

Pai cand am varsa vin pe prietena mea rupt de beat laughing Funda te rog!

| SmokeyEye a răspuns (pentru Băă_Florin_1993):

Bine ca nu ai vomat pe ea. Fosta prietena, nu?laughing