| Anonim_4797 a întrebat:

Care este cea mai penibila intamplare pe care ati trait-o vreodata?

Răspuns Câştigător
| broscutsaaa a răspuns:

Hmm...
Eram clasa a7a, si trebuia sa ma asculte la geografie. M`a chemat in fata clasei, si un coleg tocmai trecea p`acolo [ fusese sa arunce ceva la cos laughing ]. Atunci eu am incercat sa-i pun piedica, m`am impiedicat eu si am dat cu capu`n usa. laughing
Iti dai seama ca eram rosie toata, si profesorul se uita urat pe mine, da` a trecut. laughing
Si m`am ales si cu un alint: "Hey uite`o pe`aia care da cu capu`n usa" rolling on the floor