| anonim_4396 a întrebat:

Câte conturi pe TPU vă face-ţi frate mai ales când sunte-ţi suspendaţi ar trebui să încetaţi să mai înjuraţi chiar dacă sunteţi pe t/a m-am uitat pe pagina suspendaţilor şi ia uita-ţi ce am văzut

http://i.imgur.com/SzS8C.png

Răspuns Câştigător
| andra97 a răspuns:

Doamne ma ferestestraight face
Deci sunt total lipsiti de scrupule.Persoanele astea n-au rusinestraight face!

13 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Şi ce te doare pe tine că înjurăm noi? Tu l-ai suspendat pe sconcs din câte-mi amintesc.

| Muflă a răspuns:

LeXy, mă refeream la faptul că tu l-ai suspendat prima oară, nu acum rolling eyes

| Musique a răspuns:

Bun,si daca sunt suspendata, ce fac. astept o luna?
Mai bine imi fac un cont de prostie, pe care sa-l folosesc doar atunci cand ma unu ca tine...

| PinguinuL a răspuns:

Si care-i problema ta?

| Criiiiiiiis a răspuns:

Unde scrie că n-avem voie să înjurăm sau să ne facem mai multe conturi? Cine ştie tu câte conturi ai.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Politica site-ului nu permite mai mult de un cont. Că sunt useri cu același nume, nu este o problemă!
Pa, pa.

| Puţifer a răspuns:

Am o singură-ntrebare.
Ce te fwte pă tine grija?

Răspuns utilizator avertizat
| Ciufuliciii a răspuns:

1.Invata unde si cum sa pui cratima, apoi poti pune intrebarea.
2.@Clannad merita suspendata.happy

| WhiteWolf7 a răspuns:

Asta nu-i nimic, uitate prin raspunsurile mele sa vezi acolo...si sa nu-ti vina vreo idee...

| WhiteWolf7 a răspuns:

Intr-adevar, Nero, intr-adevar...

| Nero a răspuns:

Toti sunt mari si tari intre peretii camerei...

| Isabelamaria21 a răspuns:

Muflă nu l-am suspendat eu pe sconcs eu nu am mai intrat pe TPU de acum 1 săptămână recunosc că am intrat la sală pentru că am fost plecată în vacanţă şi nu aveam cum să intru dar nu prea am dat răspunsuri am pus doar o întrebare nu vreau să mă cert cu tine şi da mă interesează că voi înjuraţi că site-ul ăsta nu s-a făcut ca să înjuraţi voi.

Puţifer da mă **** pe mine grija că înjuraţi ce îţi pasă ţie? Şi ce te freacă pe tine grija de întrebările pe care le pun eu?

Ciufulicii nu cred că tu nu ai greşit niciodată la nimic aşa că uitete mai întâi la ce scrii tu şi dupa aia uite-te la altul.

Întrebări recente