| cornel a întrebat:

Cati dintre voi de aici credeti in Dumnezeu?happy

Vreau un raspuns sincerhappy

Răspuns Câştigător
| asdD a răspuns:

Doamne cum sa nu cred
cred cred cred cred cred
misto mai intra pe mess samai jucam fifahappy

41 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Normal ca cred in Dumnezeu :X! El ne-a creat, El ne iubeste, El are grija de noi :X
Trebuie sa avem credinta :X

| xtina a răspuns:

I believe, too.winking

| KillAWolf a răspuns:

Da de ce a facut Dumnezeu si celelalte planete?

| XastamikaX a răspuns:

Normal ca eu cred in Dumnezeu! Cum sa nu cred!? Cine nu crede sa nici nu mai scrie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cat se poate de sincera cand spun ca eu una cred in El.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza ce cred eu dar du-te frate la "stiinta si filozofie". Cind or sa vina toti si or sa inceapa bataia sa vad cine mai ride atunci preocupat sa mai arda citeva lovituri sau sa se fereasca de altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred, pentru ca daca nu ar fi Dumnezeu, atunci cine ne-a creat.Chiar cred in El si in minunile facute de El :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cati cred dar eu cred big grin

| stickere a răspuns:

Eu

Iti doresti un iphone si nu ai bani de unul original?nu.i nicio pb.,eu te pot ajuta.vand IPHONE 3G identic(super telefon) urgent la pretul de 249 lei id nikelino6@yahoo.com pentru cine e interesat.am poze si filmulet cu acesta,vb pe mess ciao

| stickere a răspuns:

Eu

Iti doresti un iphone si nu ai bani de unul original? nu. i nicio pb., eu te pot ajuta.vand IPHONE 3G identic(super telefon) urgent la pretul de 249 lei id nikelino6@yahoo.com pentru cine e interesat.am poze si filmulet cu acesta, vb pe mess ciao

| Caty_9264 a răspuns:

Eu cred...

| Carmy88 a răspuns:

Ew cred