| libertat a întrebat:

Caut un banc Sa fie foarte comic ca pentru o persoana de 16 ani.Nu am nevoie de multe bancuri fara sa nu am nici o reactie dupa ce le citesc Un singur banc dar ineresant dau funda pentru cel ce va publica 1 banc super.Cei care vor pune mai multe bancuri nu dau funda.Mersi mult ca mi-ati citit intrebarea.

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Directorul unui internat ii previne pe baieti :
- Daca da dracu' si-l prind pe unul din voi in dormitorul fetelor, il amendez cu 10 Euro; a doua oara il ard cu 20 de Euro si a treia oara cu 40 Euro!
Din spate, o voce timida :
- Dom' director, da' un abonament cat costa?

5 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Un copil de pe strada isi striga mama:
-Maaaamaaaa
Mai tare:
-Mamaaaaaaa
Apoi si mai tare, starnind toti vecinii la geamuri:
-Mamaaaaaa!
La fereastra apare intr-un sfarsit mama copilului:
-Ce s-a intamplat?
-Cheama. l pe tata!

http://www.youtube.com/watch?v=c_pgrfoR2qs&feature=colike

| XηαтѕυмєX a răspuns (pentru ÐÿÅ):

Merita funda bancu` rolling on the floor

| libertat explică:

Niste bancuri interesante de ex:
Iubitul către iubita prin sms : -Aș face orice pentru tine. Aș trece prin foc, aș străbate cele 7 mări. -Oh, ce drăguț. Vii la mine? -Nu, că plouă! big grin

Ora 3 noapte -sună la uşă, deskide un mujîk - Cine sunteţ? - Hoţî, - Şi ce vreţ? - Aur, - Mult? - 100 kg, - Da 105? -sigur 105. -Maria, auraş skoală k o vinit dupa tini,,,,big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

- De ce plângi? - Iubitul meu mi-a dăruit un trandafir şi mi-a zis că se va întoarce când se va ofili! - Wow! Ce romantic! Şi care e problema?! - Problema e că trandafirul e de plastic!

| ÐÿÅ a răspuns (pentru libertat):

laughing a doua este mult " prea mica " fata de celelalte doua! laughing

| yosirestu a răspuns:

Barbatul catre iubita:fami de mancare, adumi o bere etc.la un moment dat aceasta:iubitule nu se mai poate asa sunt femeie am si eu nevoie de mai multa afectiune.barbatul:bine.a doua zi vine barbatul acasa.barbatul:AATTTEEENNNTTTIIIIIIEEEEE TTTTTTEEE FFUUUUTTTT!