| Diana11498 a întrebat:

Povestiti-mi o intamplare amuzanta traita imprena cu un coleg, in timpul anilor de scoala. Cea mai lunga primeste fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Elial a răspuns:

Buna:-X

Pai...eram odata la scoala intr-o pauzathinking parca a treia pauza si o fata statea la mine in brate si eu o lasam pe spate, pe scaun si colegii se uitau ei la noi se tot uitau ei pna cand s-au gandit la ceva:Ne-au tras scaunul eu cum o tinem si de spate i-am dat drumul ca ea se tinea de mine de par si i-am smuls mana din parul meu si si a avut aproape 5 saptamani mana in ghipsrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor. Waii ce ne-am suparat pe colegi. Atunci colega mea si plangea si radea, o fost un moment superb. Hai sa iti povestesc si alta : Erm odata pe afara cu colegii, ne plimbam beamrolling on the floor (suc), mancamrolling on the floor, ne distram rau de tot, radeam happy si era super, pana cand ii vine ideea unui coleg sa ne urcam pe o teava de gaz inalta ce era pe acolo si sa facem niste poje, ne urcam noi toti si o colega face un mik gaz rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorsi a imputit toata teava de gaz si noi am plecat repede de akol in fuga si toti care treceau pe akol ziceau ca pute asa de la teava de gaz si noi stateam si radeam de ei cum se oprescv si se holbeaza la teava aia sa vad daca nu'i spartarolling on the floor)))). Funda?

4 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Eram mai mic.Si eram la tara,si parintii mei si toate rudele plecasera pe deal la munca,praseau si eu am ramas acasa la varul meu si ne uitam la televizor si varul meu s-a dus sa scoata din damigeana vin sa bea,mic cum era a vrut sa bea era vara era cald si cum noua mai degraba ne era foame decat sete,am ramas singur in casa el era in beci sa isi ia vin,am stat eu cat am stat dar nu aveam stare bausem amundoi toata ziua apa cu zahar laughing eu ma simteam opusul baietilor din reclama cu energizantul si daca am vazut ca nu vine m-am dus dupa el si ce facea tragea din furtun lua vreo doua guri si mai curgea si vreo doua picaturi in cana si era abia jumate,si i-am zis sa se dea la o parte ca stau pana maine asa la cata cana avea si eu am tras prima oara si no apai ce bine o fo',am mai tras odata de sase ori si m-a dat la o parte ca beau prea mult,el ce face se uita la radio? si lua el o gura luam si eu,pana la urma am baut si cana si apoi nu-mi mai aduc aminte exact,vedeam foarte in ceata si incercam sa ies din beci avea niste scari inalte si nu reuseam sa le ridic,cadeam inapoi incerca varumeo dadea vina pe drojdia din vin ca a umflat scarile,pai si n-am reusit sa mai iesim si am stat sa mai bem ca ne-am consumat si au venit ai nostri de la prasit au intrat in casa nu ne-au gasit,neau cautat in cealalta mai era una nici aia si sau dus in gradina de langa casa sa ne caute,erau speriati au vrut sa sune la politie si ne-a auzit bunica,cantam:"Beau si vin beau si rachiu, ca de mine nu mai stiu, of of dorule vai" si eram copii mici aveam nu stiu 7 ani cred poate mai mult sau mai putin si el se tinea de gatul meu eu ma tineam de casa sa mergem, am luat bataie aia o tin minte dar eram "anesteziati" dinainte.Mi-a zis mami ca radeam cand luam bataie si ii spuneam lu tati sa nu se mai invarta.

| Viviannnnnna a răspuns:

Buna love struck aici nu este andraandru sunt o prietena mai amre de-a ei love struck
imi amintesc in clasa a 5 a love struck eram inebunita dupa un baiat. love struck si intr-o zi niste prietene nascocisera ca ma droghez happy.eu fiind foarte suparata am mers in parc sa plang deoarece nu suport sa mi se spuna cum vor altii happy.am fost fraiera ca am plans.stiu rolling on the floor oh go on.nici acum nu mai vorbesc cu acele fete si sunt in clasa a 10 a straight face. asa in fine sa nu ne abatem de la poveste.
si atunci era si baiatul ala day dreaming wai.ce moment happy love strucklove struck fluturashi love struck si el m-a intrebat : da ce ai patit big grin? si i-am zis tot laughing rolling eyes si si love struck mi-a zis ca nu are rost sa ma supar happy dupa care m-a intrebat puppy dog eyes incet love struck [ P.S. era cu 1 an mai mare happy ] daca nu mai esti prietena cu "ALEAAA :-&" vrei sa fii prietena mea happy? :->
si acela a fost primul meu prieten love struck day dreaming...ce dragut nubatting eyelashes)? Please Funda puppy dog eyes

| Soriinax a răspuns:

Bunalove struck
Paaaaai.
A inceput asa :

Am fost cu cativa colegi pe afara.Si baietii s-au legat de o fata.Si le-am zis sa inceteze,ca nu cumva sa-i cheme pe parinti.
Ei au zis : Stai tu calma,ca tu n-ai nicio vina.
Eu si fetele am mers in parc sa ii asteptam pe baieti, si dintr-o data vad ca vin spre noi alergand.
Noi : ce faceti ma? Ei : vine politia! straight face
Deja noi (fetele) eram alertate, si am vrut sa fugim.Nu credeam ca acea fata va chema politia laughing
Bun, am fugit in cartierul bunicii mele si acolo era politia.Cum ne-a vazut,s-au urcat politistii in masina.I don't want to see
Ne-am speriat si eu am vrut sa mergem in cartierul cel mai intortocheat al orasului laughing Plin de blocuri,cartiere mai mici etc.
Baietii au zis ca nu,lasa,ca poate nu mai vin dupa noi.
Si au zis sa mergem in oras.Dar nu puteam pentru ca acolo era politia,deci tot in cartier am ramas.
Si ne-am ascuns pe acolo. Dar am vazut-o pe fata aceea de care si-au batut baietii joc laughing Si au zis baietii "Fai crvo, ai chemat politia ma? "
La care fata speriata "ce politie? eu n-am chemat nicio politie"
Noi am ramas afis :o
Pana la urma,politia cauta pe altcineva, nu pe noi.laughing
Asta s-a intamplat. nu mai stiu cand, dar e cclar ca n-o sa uit niciodata love struck
Nu e chiar asa lunga, dar e importanta pentru mine love struck

| nstefan96 a răspuns:

Nu am cum sa iti spun toate fazele pentru ca sunt prea multe:Xcel mai tare mom al vietii generala:X:Xtoate fazele se intampla in generalalaughing)