| Lorє๔คnค a întrebat:

Ce credeti dupa parerea voastra, ca va fi pe 25 Decembrie?

Răspuns Câştigător
| Meluma a răspuns:

Prima zi de Craciun.

36 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Craciunul

| foreverANDaDAY a răspuns:

Cred ca va fi Craciunul
u ce zici?

| Kqzu97 a răspuns:

O zi normala, pentru ca nici Craciunul numai e Craciun, cred ca va fi o zi normala de scoala sau de vacanta.

| BlueBolty10 a răspuns:

Prima zi de craciun, prima zi in care va ninge, ziua ta, ziua in care va veni caldura, va veni unul din parintii tai din strainatae sau o zi obisnuita.Alege tu varianta sau variantele corecte. (Fund@)plsss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zapada asa ar fi foarte frumos! e Craciunul! cand gasimi gadourile sub bradhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craciunul o sarbatoare fffffffffffffffffffff frumoasa:X cadouri sub brad:X colinde:X zapada