| Lora1 a întrebat:

Hey voi ce cred despre sfarsitul lumii? credeti ca va veni in decembrie? Ce ar trebui sa se intample...o sa murimi cu totii? SPUNETI.MI PAREREA VOASTRA big grin

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Sfârșitul lumii? O altă minciună.
Chiar crezi că chestia asta e adevărată?
Adică s-au găsit nişte "super-oameni", în ghilimele spus (pentru că nu sunt nimic altceva decât niște oameni normali, care se cred mai puternici decât sunt) care să zică că pe 21.12. 2012, vine sfârșitul lumii.
S-a mai spus o dată că vine sfârșitul lumii, dar de această dată într-o zi diferită, spusă tot de aceeași oameni. Dar ghici ce, eu sunt încă în viață; deci sfârșitul lumii nu a venit încă, şi nici nu va veni prea curând.

| daassh a răspuns:

Sincer eu nu cred, tu traieste-ti viata ca esti tanara si lasa prostiile.

| fataaaa a răspuns:

Uite,a trecut deja mult timp de atunci si nu a venit sfarsitul lumii! Dumnezeu este singurul care va hotari cand va veni sfarsitul!

| Fuchii a răspuns:

happy Parcă hotărâm noi! Dumnezeu ştie! Nimeni altcineva.

| mihaelaioana a răspuns:

Buna! Eu nu cred ca sfarsitul lumii va fi la sfarsitul acestui an. Nu au de unde sa stie cercetatorii sau mayasii sau cine a zis prostia asta. Doar Dumnezeu stie ce se v-a alege de noi.