| anonim_4396 a întrebat:

"Ce dulce-i razbunarea!" Cum asa?

Răspuns Câştigător
| PotcaPădurii a răspuns:

Asa bine. Razbunarea e facuta din dulceata si ciocalata invelite in strat dublu de sange si lacrimi.

| anonim_4396 explică (pentru PotcaPădurii):

Fir-ar...primul raspuns si asa bun...cred ca altul mai bun nici nu voi primi. Iti dau repede funda pana nu e prea tarziu si se razbuna site-ul pe mine.

| PotcaPădurii a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow. Merci. Stiam ca e ziua mea norocoasa. De acea acum stau cu un ciob de pahar infipt in obraz dupa ce am vazut asta.

| anonim_4396 explică (pentru PotcaPădurii):

Ah, o nimica toata! Eu stau cu capatana unei vaci pe aragaz. Nu...adica stam amandoi. Numai capatana a ramas si din mine. Ma va servi Catalin Tenita. TPUv2 cu garnitura de vaca(eu sunt acru, vaca e dulce, de la lapte dulce, d-aia si razbunarea e dulce). S-a razbunat pe mine pentru ca i-am criticat "roboțelul". Eu, acum, comunic insite. Capul e suficient. Ala taiat cum e.

| GalustiLavLumeaÎnTreiDecucopilIricool1996 a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Asta vroiam sa zic si eu dar mi-ai luat raspunsul

16 răspunsuri:
| Puţifer a răspuns:

A mea e acră.

| lalalalallll a răspuns:

Ăh, simplu?

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Pai dupe ce iti baga mata* o palma, nu-i asa ce bine te simti dupa ce o impingi pe fereastra? laughing

| anonim_4396 explică (pentru LumeaÎnTreiDe):

Cum? Mâța? Păi asta nu te zgârie? Nu știam că are palme.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns (pentru anonim_4396):

Voiam sa spun maicata big grin

| anonim_4396 explică (pentru LumeaÎnTreiDe):

Ce e "maicata"? N-am gasit in DEX.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Măi, Cătă (Cătălin)! sau mai că'ta (căuta). Iart-o, uneori mai face tastatura fiţe. Şi, domni feri, nu se referea la mama ta, să nu crezi aşa ceva.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns (pentru anonim_4396):

Aoleu laughing voiam sa spun "mamica ta" laughing

| anonim_4396 explică (pentru LumeaÎnTreiDe):

Pai vezi tu, obraznicatura, se scrie cu cratima! "mama ta", "maica-ta"...d-aia si eu ma faceam ca nu inteleg.

| lalalalallll a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Știi măcar la ce categorie te afli?

| Dumnezău a răspuns:

Nu mai dulce ca Metallica!

| LikeARollingStone a răspuns:

Asa bine si frumos!