| IchigoFullbring a întrebat:

Ce parere aveti de emisiunea din seara asta de la "Romani au Talanet"
Eu sincer rad la aceasta emisiune, nu imi pasa cine ce talent are vreau doar sa ma faca sa rad si da stiu is rau devil

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Țara pute a talent.
(serios, pute)

| Ashadow a răspuns:

Pe mine ma sparg aia cu moacele lor ratoni CONSTIPATI :)) Rar vine cate unu talentat si Mihai Petre:
http://www.scaryforkids.com/pics/scary-picture.jpg
si Smiley:
http://ragegenerator.com/......of-god.png

| IchigoFullbring explică (pentru Ashadow):

Sti uneori ai dreptate laughing

| Ashadow a răspuns (pentru IchigoFullbring):

Am si eu momementele mele big grin

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Ai mă, de ce eşti aşa rău cu Mihai Petre?
E răutăcios din cauza papionului!

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Atunci sa poarte cravate.

| W3R4 a răspuns:

Haaaaaaaaaaaaam,ham un băieţeeeeeeeeeeel! :d

| 00AName00 a răspuns:

Mie imi pasa doar de aia care nu au nici pic de talent si de Smiley si Bartos care sa ma faca sa rad.

| SootheMySoul a răspuns:

Nu sunt concurentii si emisiunea cat sunt Smiley si Bartos! Sunt penali rau di tat!

| SilentSuicide a răspuns:

Emisiunea e ok, dar Smiley si Bartoş sunt penali. Mai ales cei care nici macar n-au pic de talent si vin acolo sa se faca de ras.

| Mokaxoxo a răspuns:

Dupa parerea mea emisiunea a fost facuta pentru a rade de oamenii netalentati.Nu vad alta logica.

| QueenOfSpades a răspuns:

Nu prea mă uit, dar se uită ai mei. Mă enervează Smiley, ăla. Bartoş însă mi se pare ok ca om.

| ORDKEO a răspuns:

E misto emisiunea