| Rux_5597 a întrebat:

Ce parere aveti de mulatrii romani? Cum ati privi relatia dintre o persoana alba si un mulatru?

Am vazut ieri o emisiune in care erau doi indragostiti, fata alba iar baiatul mulatru si parintii fetei nu o lasau sa fie cu el.

Ma rog era doar o emisiune dar vreau sa stiu voi cum vedeti asta?

Răspuns Câştigător
| Roxana x a răspuns:

Mie'mi plachappy. imi place pielea lor ciocolatie.

Eu nu sunt de acord cu rasismul.

7 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Conteaza culoarea? daca ei se inteleg, go on! by`

| Rux_5597 explică:

I*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nimic cu ele, dar nu imi plac persoanele mulatre sau negre... dar gusturile nu se discutawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumva ''copii contra parinti''?
nu am nimic cu ei da pur si simplu nu`mi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte mult mulatri si daca as avea ocazia chiar mi-as dori o relatie cu un mulatru...consider ca nu ar trebui criticati din cauza pieli lor ciocolatie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare nu suntem cu totii oameni?! Ce conteaza culoarea pielii sau alte lucruri...suntem egali! Daca cineva face diferenta este el a avea o problema!

| babykeykey a răspuns:

N-am nimic cu ei ba chiar imi plac... cea mai buna prietena a mea e puertoricanca si am prieteni mulatri si negri...de ce? ai o pasiune pentru. ei?laughing