| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre engleza domnisoarei Inna care are majoritatea pieselor in engleza si care canta "laiv" in concertele din alte tari? http://www.youtube.com/watch?v=RriwwGHCNYg

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok, rezumat din ce am inteles eu:
Mergeau cu avionul intr-o zona de turbulente, apoi au lovit un om(cu avionul bauiesc, poate era vreun inger ceva) si apoi au constatat ca e ok(deci s-au dat jos din avion pilotul punand frana brusc-logic si l-au verificat pe ala tapan in aer), fiind "infricosatori" lumea s-a ingramadit la spectacol...si mai departe cica in fata lor era o alta masina(masina era OMG-probabil marca noua de masina "o my god", @andre daca vezi si tu marca asta de masina sa ti-o cumperi tata, ca poate are ceva divin).
Am mai inteles ca oamenii pot conduce cu "viteza rapida" si pentru cine nu a vazut ce s-a intamplat dupa interviu va povestesc eu, reporterul si-a smuls parul din cap si a cerut rapid o marire de salariu, apoi ca un gentleman a racnit: "you are... o my god, get the *** out of here! ***."
Asta e tot happy

10 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Cand devii vedeta peste noapte nu ai timp sa iti perfectionezi englezalaughing

| Alexandru a răspuns:

Ce parere sa am de engleza ei? Aceeasi parere pe care o am si fata de muzica pe care o canta. Mi-e scarba de cum a ajuns muzica romaneasca. Si cand ma gandesc ce formatii si ce voci de certa valoare aveam.
Chiar ma oftic atunci cand vad ca este promovata prostia si primeaza formele corpului in detrimentul talentului. Sa nu imi spuna mie cineva ca domnisoara asta canta MUZICA in adevaratul sens al cuvantului...
Vai de capul ei de ratata!
Prostul nu e prost destul pana nu e si fudul.

| Alexandru a răspuns:

Buubi, vezi tu cum imi dai dreptate? "Ti se pare ".
Adevar mare ai grait. Si daca muzica ei este de " CALITATE " atunci ...ma intreb oare oameni astia ce fel de muzica or canta?

http://www.youtube.com/watch?v=X57o5Mp8pPM

http://www.youtube.com/watch?v=dzdx3XOeRRw

http://www.youtube.com/watch?v=v0NoHN1TU5I

http://www.youtube.com/watch?v=XTYzz_hTIw4

Si sunt atatia altii care chiar canta MUZICA draga mea. Compara si tu...
Cuvintele sunt deja de prisos.

| Anileda a răspuns:

laughing_)) Mai bine isi lua unu care ii traducea.

| buubi a răspuns:

Nu stiu ce ai tu, Alexandru cu INNA.
Mie nu mi se pare nici in cale afara de talentata, nici gen: Roxy Manelista, Fernando de la Caransebes etc. Nu cred ca ea canta atat de prost incat s`o jigniti. Nu stiu daca a ajuns chiar o RATATA precum zici tu, Alexandrustraight face.
Tipa mi se pare draguta, iar muzica pe care o canta de CALIATATE.

| buubi a răspuns:

Scuza`ma, Alexandru. N`am pus la indoiala talentul celor care canta melodiile alea. Si e evident ca INNA nu se compara cu Phoenix, si celelate talente ale Romaniei. Tot ce am vrut sa spun este ca nu trebuie jignita, ca de', e si ea un om pe fata pamantului. Data viitoare, nu va mai ambalati asa. PACE!

| bibi58pan a răspuns:

Nu exista injuraturi suficiente sa-mi exprim parerea. stie engleza cum stiu eu vietnameza. singura cariera care i se potriveste e aia de piatra.

| Daiana_1431 a răspuns:

Pai. Da. ai dreptate pe vremea aia avea o engleza de tot rahatul. Acum pot sa te contrazic, a invatat si vorbeste coerent pentru a intelege toata lumea. Vocea ei mi se pare destul de ok atunci cand ea canta intr'adevar live. Nu inteleg pentru ce atata ura unei persoane care ne'a dus muzica mai departe. Scarba pentru ce. Asta e acum orice om din industria muzicala trebuie in primul rand sa arate bine, totusi vei fi pe sticla, si asta nu doar la noi in Romania ci peste tot.

| Steffyy a răspuns:

Daa. oh go on
Inna Gainna laughing
Nu are nici o treaba cu engleza. lasa-te tuu! :-&
Fly like a woman de aici laughing
cu engleza ta cu tot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tacea, filozoafa ramanea.Totusi e foarte dura cu ea(sustinand ca e "plictisitoare si inspaimantatoare"laughing), ceea ce trebuie sa apreciemhee hee.