| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Engleza domnisoarei Inna care are majoritatea pieselor in engleza si care canta "laiv" in concertele din alte tari? http://www.youtube.com/watch?v=RriwwGHCNYg

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Inna vinde asa bine pentru ca si deoarece are in spate un staff puternic.In "10 minutes" arata surprise si cantasurprisesurprisesurprise
Sa o auzi live.Implori dupa Guta nu altaoh go on

3 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

@onutzu- De cand nu am mai ras asalaughing(ultima parte a raspunsului tau). Ce parere sa am, nu mai am nici cuvinte, dar parere! E penala rau de tot! Partile mele preferate din interviul ala sunt: 'I was scarry', 'I am boring'(macar recunoaste) si 'the car was OMG!' rolling on the floor Ce sa mai, no comment.

| ConstiintaTa a răspuns:

Wow...

| emm a răspuns:

Ca nu stie nici ea ce vboh go on