| Th3eo a întrebat:

Ati vazut acest interviu cu Inna in engleza? http://www.youtube.com/watch?v=RriwwGHCNYg Canta in engleza si nici macar nu stie sa pronunte, dar sa vorbeasca.

5 răspunsuri:
| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

laughing) ...ca si cu basescu in loc de sulina. sulaina

| p1nk a răspuns:

S-a facut de ras.

| deese a răspuns:

Da... l-am vazut. Din pacate multe dintre "vedetele" din Romania nu stiu sa vorbeasca cel putin o limba straina si ajung sa se faca de ras oriunde se duc pentru ca nu stiu sa comunice si in alta limba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor))))atatrolling on the floor))))))...atata prostie nu se poate obtine decat la pachet cu banii pe care i-a facut peste noapte(ajutata de seful ei din constanta, unde ea era o secretara.si el un...samaritean?) rolling on the floor)))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai ne placut interviu in engleza