| Octaviana_9832 a întrebat:

Hei. Acum un an sau acum 2 ani auzeam ca Inna nu stie engleza si multe chestii d`astea. Intamplator am dat peste un video in care ea da un interviu in engleza:

http://www.youtube.com/watch?v=RriwwGHCNYg&feature=relat ed

Toata lumea radea si comenta in privinta ei. Adevarul este ca si gresea...se mai si balbaia [cam des :D] dar totusi stie engleza si intelege in mare parte! Abia se lansase si nu stia mare chestie dar pentru inceput stia destul de bine :|. Voi ce parere aveti?

A da... si in interviu zice ca a fost la niste concerte.intr-un avion.si ca "si-a vazut moartea cu ochii". Ce s`a intamplat mai exact? Despre ce este vorba ca nu inteleg?

3 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Nu te mai uita dupa rautati din astea. Nu stia lb engleza, dar a luat ore de canto, canta f bine, are succes. A muncit pentru treaba asta si nu cred ca a trebuit sa treaca prin patul cuiva ca sa se lanseze.
Este tipic romanului sa dea in cap unui seamna de-al lui cand vede ca s-a ridicat.
Adu-ti aminte cum l-au ponegrit pe Busuioc, dupa ce a castigat concursul Iho del Babel din Spania. I-am auzit eu la radio zu cum buzdugan si morar radeau spunand ca e penticostal. Intr-o tra ciovilizata fiecare are dreptul sa-si aleaga religia dar asta e alt subiect. In fine, ar trebui sa nu fim rai cu cei care au succes peste hotare si ne-ar putea face mandri ca suntem romani.

| BoBoCeLL a răspuns:

We were so scarry laughing)... I break myself rolling on the floor s-a spart fata. Si cred ca se referea la turbulentze in avion.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru faza cu "si-a vazut moartea cu ochii" stiu eu ce s-a intamplat, s-a blocat in WC-ul avionului, si nici nu putea sa traga apa, am auzit a fost groaznic!