| MisterKat a întrebat:

Ce parere aveti despre : http://www.youtube.com/watch?v=uuGhv4sy6ME&feature=relat ed si despre: http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Astept parerile voastre.cat se poate de sincer!

O zi buna!

Daniel.

4 răspunsuri:
| MisterKat explică:

Ma lansez si eu in muzica, clar happy Dau acolo doua-trei versuri si incep sa bag o voce din aia de Sexy-Braileanca (asa suna ultima melodie. Amazing. de parca o canta Sexy-Braileanca, o diva in toata regula a unei tari de KKO...Romania.). Hmm, cine vine cu mine sa cantam, ne lansam in muzica, bagam tupeu la producatori, impresari si aparem si in Polonia la televiziuni sau prin Bulgaria... ca si Inna, de altfel happy

| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

Are o engleza personalizata... ce sa'i faci.bine ca ne canta in englezaoh go onhee hee

| LiLlYAnNe a răspuns:

Este foarte cool. Mie mi-a placut happy

| ddeala a răspuns:

Ce te miri? nu ai obs k si melodiile ei sunt la fel de klumea ...au maxim o strofahappyk poate pe draga de inna nu o duce capu sa memoreze mai mult.foloseste doar vocabularul invatat pana in clasa a 5-6-a...sau mi se pare mie?