| IchigoFullbring a întrebat:

Ce se intampla daca amesec motorina cu benzina intr-o sticla si ii dau foc in timp ce o arunc in aer? big grin

Răspuns Câştigător
| ManeaAlex a răspuns:

Auzi la ei explodeaza voi va auziti ma laughing) rolling on the floor) ba doar ia foc atat gura la sticla si daca o arunci in sus curge benzina aia din ia si ia foc mai tare da nici decum de explodat rolling on the floor) Daca vrei sa explodeze bag-o sticla in focwinking vezi ce bubue laughing

13 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca o faci inainte de a-ti da noi raspunsurile noastre, o sa le afli din aer!happyhappy

| Nanami利 a răspuns:

Cred ca arde cerul.Sau in cel mai rau caz iti ia foc parul.

| Ashadow a răspuns:

Ramai fara sprancene.

| 00AName00 a răspuns:

Faci o stea cazatoare si explozibila de zi.

| Klaryssa a răspuns:

Pai in cel mai rau caz ies artificii in cel mai bun. thinking Gata stiu! In cel mai bun v-a iesi o mica azan calare pe un unicorn magnific, cu aripi de aur care te va vraji cu cornul lui magic si te va face sa zbbooorriii ca o micuta vrabiuta vanata de un uliu big grin

| PŞtefaniaP a răspuns:

Iti vei lua adio de la viata si vei realiza ca nu e bine acolo sus in Rai si te vei duce in Iad pentru ca esti evilsmug Nu se vede?

| IchigoFullbring explică (pentru PŞtefaniaP):

Ce ipoteza interesanta laughing

| PŞtefaniaP a răspuns (pentru IchigoFullbring):

Cand esti nebun de legat ai ipoteze interesante straight face

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Te "arzi" laughing ///,,, iti iei zborul rolling on the floor

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Pai benzina+motorina+foc=Molotov.
Daca arunci in aer, bomba atomica molotov 2000 I ar iesi cam ca o explozie minora.
app: nu stiu cum se face molotov... revenind la intrebarea ta nu ma intereseaza ce am zis mai in sus. O zi explozibila!

| BadSoGooD a răspuns:

Face POC!