| anonim_4396 a întrebat:

Ce simtiti atunci cand gasiti intr-o geaca mai veche, banii? >:'

17 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns (pentru Furculingură):

Ce urâtâ eștismug

| Furculingură a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Urâtă de sexy. smug ( dacă are vreo logică... )
Tu eşti mai urât.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Furculingură):

Nu știi cum arâttongue

| Furculingură a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Hmm...

* are dreptate, schimbă repede subiectul ca să nu se bucure de moment *

Doar mie mi se pare că semăn... pardon, că seamănă cu Horia Vârlan?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Furculingură):

Eu credeam că e constipat.

| Nanami利 a răspuns:

E ca un cadou de la mine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De obicei bucurie i ti dai seama, dar asta se intîmplă foarte rar, deoarece altcineva îi găsește in locul meu.

| zurick a răspuns:

Ai mei! Doar ai mei!

| єχcєєℓ a răspuns:

*Ăștia trebuia să-i pun la BCR?*

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu ii pui la " Planuri financiare pentru copii de la Ing " big grin

| Ashadow a răspuns:

Cand e geaca mea:-Deci aici mi-a pus Mos Nicolae cadourile anul asta.Hm,le-am gasit mai repede ca anul trecut.
Cand e geaca mameiworriedaracutii, singuri singurei, uitati de lume, le-ar sta mai bine in casa shaormeriei din colt.

| suităr a răspuns:

Sunt cea mai tare,
Sunt the boss
Sunt cel mai smecher
Om norocos smug

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

"Deci,sa ii pastrez sau sa...nici gand, ma duc sa iau cevalaughing"

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Simt suparare, Dumnezeu ma uraste, ca am dat geaca la spalat crying devil!

| Adytzzuy a răspuns:

Uu America happy sar in sus!