| mada_6524 a întrebat:

Ati simtiti vreodata ca nu va gasiti locul nicaieri?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

De cele mai multe ori.
Sincer sa fiu nu ma ambalez.
Ce e al nostru ne e scris in FRUNTE.

4 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Da, e neliniştea aceea interioară şi frustrarea în privinţa anumitor lucruri sau acumularea problemelor şi o stare de anxietate.
Cu timpul trece. happy

caramela
| caramela a răspuns:

Da si asta acum decurand, cand am avut o cearta zdravana cu asa zisele mele rude, si am constatat ca niciodata locul meu nu a fost print-re eisad cu toate ca am tinut enorm la ei eu neavand surorisad asta e se intampla...

| emokyda98 a răspuns:

Da...din pacate da si ma simteam ca ultimul om...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,cred ca din perspectiva mea foarte greu o sa imi gasesc locul