| doreal a întrebat:

Ce vroiati sa va faceti cand erati mici?

47 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Mereu am vrut sa ma dau cu masina spatiala de pompieri cu laseeer.

| Ashadow a răspuns:

Nu cred ca am fost vreodata incarnat ca un mic, dar daca as fi fost probabil as fi vrut sa fiu o friptura(oare micii chiar trec prin drame existentiale de genu'?).

Bine BINE recunosc...visam sa lucrez ca doctor(asta tot spera mama de la mine) la un hotel(ai citit bine, hotel) pentru animalele strazii (deschis de mine, asta era visul meu) iar in timpul liber sa pictez (chestie care-mi place) icoane (mda...influentele bunica-mii). Deci eu cam corceam aberatiile rudelor cu ce-mi convenea mie.

| suităr a răspuns (pentru Ashadow):

Și? Până la urmă? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voiam să mă fac invizibilă și să nu mă găseacă maică-mea să mă ducă la culcare.

| Neverwas a răspuns (pentru doreal):

?

| doreal explică (pentru Neverwas):

Nimic

| Speed99 a răspuns:

Voiam sa ma fac adult.

| MaliciousDeath a răspuns:

Voiam sa devin un personaj dintr-un desen animat.rolling eyes

| doreal explică (pentru anonim_4396):

Tare

| Ashadow a răspuns (pentru suităr):

Pana la urma cine naiba mai stie...

| Crâstoşelul a răspuns:

Să te învăţ că se scrie " voiaţi ".

| Musique a răspuns:

Educatoare. Îți vine să crezi?

| doreal explică (pentru Crâstoşelul):

Ups

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Minorule ce eştitongue

| lalaballet a răspuns:

Sa inot in colorat mov

| Addèx33 a răspuns:

'Cositoare' de haine de papuși.
Cee?! Eram micăă. straight face rolling on the floor

| doreal explică (pentru Addèx33):

Nimeni nu te-a judecat happy