| denisa_2911 a întrebat:

Ce parere aveti despre Dan Diaconescu? L-ati vrea ca presedinte?

Răspuns Câştigător
| shtephie a răspuns:

Nu laughing
Niciunul dintre politicienii din mom de fata nu i'as vrea ca presedintihee hee
Unul nou, cu idei noi ar trebui Romaniei! ( poate un strain)
laughing

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu il votez pe Mircea Badeahee hee

| Adredemesconf a răspuns:

Nu! Niciodata!

| Emeraude a răspuns:

Doamne fereste! Nu ne-au ajuns hotii? Acum vrem si visatori? O sa schimbe TVR-ul cu OTV-ul, Elodia va fi noul brand romanesc, femeia cu prosoape-n cap va fi Paul de Romania... asta minte mai ceva ca Basescu! Si totusi, Basescu e un expert intr-ale vrajelilor, asa ca nu e de neglijat!winking
Oricum, eu zic ca daca prin absurd va ajunge acest om la putere, e semn divin ca trebuie sa plecam toti din tara...

| lovenotsex a răspuns:

Cred ca glumesti.Nu e pentru presedinte, el e bun asa unde este acum sa dea poporului ceea ce ii place si cere:barfa si scandal. Ce calitati are el pentru presedinte? nu ca cei la conducere de acum ar fi mai cultivati, sau poate sunt, dar nu arata asta.

| Daiana_1737 a răspuns:

Eu in nici intr-un caz, dar majoritatea populatiei este dependenta de OTV asa ca :9... e trist, e foarte trist ce ajunge Romaniasad

| Simona a răspuns:

Presedinte, el? doamne fereste
nu stie decat sa faca niste emisiuni de 2 lei (dar totusi e mult)
nu cred ca il va vota cineva

| ank a răspuns:

Denisa?:O
te a drogat cineva?

| Adyr0 a răspuns:

Ce parere? Pai nu te uiti la 0TV sa vezi ce emisiuni are, iti trebuie 10 min. ca sa-ti faci o parere. Adica nici nu trebuie sa te miri daca ajunge Diaconescu presedinte, doar a reusit Basescu sa ocupe functia asta cu ajutorul cetatenilor romani. Iti dai seama, Diaconescu presedinte si Udrea prim-ministru, cred c-as rade o luna fara oprire laughing. In momentul de fata nici nu se merita sa te simti revoltat pentru ca mai mult iti faci rau, mai bine faci haz de necaz si te impaci cu ideea ca nu se poate mai bine.

| ioana181 a răspuns:

Nu stiu daca l-as vrea ca presedinte, dar el e destept. Emisiunea lui e asa cum e pentru ca asta isi doresc oamenii sa vada: scandaluri si lucruri iesite din comun. El si-a dat seama si asta ne ofera ca de, toti trebuie sa mancam.

| Reew a răspuns:

In nici un caz! Nu-mi spune ca tu l-ai vrea ca presedinte :-o?!

| anduta160 a răspuns:

Nu in nici un caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta va schimba imnul national cu vreo manea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja partidul poporului are 740000, de adeziuni, voi votati de 21 de ani aceleasi partide pnl pdl psd, femeilor nu stiti politica, mai bine discutati despre cratita din bucatarie1