| Barajag a întrebat:

Cine vrea sa se joace de-a mama si de-a tata?hee hee

36 răspunsuri:
| Barajag explică:

@Tepes:hmmm, ma ofer eu sa fiu mamalaughing
@first4my:halal raspunsbig grinNu vezi ca intrebarea este la amuzante? Este atat de greu sa intelegi?
@glacepawgirl:Atata timp cat intrebarea este pusa la amuzante, apropo nu inteleg de ce ai mai raspuns daca nu ti s-a parut ceva serioshee hee

| Barajag explică:

@hombre:la cate bunici sunt pe lumea asta, se poate sa nu-ti oferim si tie una?laughing
@tepes:o legam pe iuly, dar nu de patul nostrulaughing

| Flav a răspuns:

Daca tu esti mama, promit sa fiu un tata fidel...si satisfacut bineinteles.

| JeSa a răspuns:

Eutongue, dar mami cui?big grin

| JeSa a răspuns:

Crissuhappy, dabig grin...
Prezentă, aici, sunttongue copilu'!

| Hombre a răspuns:

Mamici, tatici, copii.Combinatiile sau terminat, nu aveti si pentru mine macar o bunica?

| Cσσкiє a răspuns:

Eu sunt copiluuuu`! mi-am ales perfect rolul, am 12 ani happy Sunt mica ursulika happy

| hominid dreak a răspuns:

Ma-s juca si eu, dar fara pensie alimentara la urma.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Eu.eu.eu! big grin cine mai joaca? rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@kornel te joci cu mine? big grinbig grin laughing...la capitolu pensie alimentara mai discutam laughing)))...si fara vecina de la 3 tongue (e o bunaciune big grin ) laughing

| Pho3nix a răspuns:

Eu sunt ursul si tu esti ursulica, da?laughing

| SuperMagicSmile a răspuns:

Mamiiii, Tatiii...am facut bubu la piciolusi!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Si eu is tata Crissu? Se presupune ca eu ti-am pus chitara in mana si te invat sa canti?

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu, dar nu de-a mama si de-a tata, ca nu-mi place, dar ''pacalici '' ce zici ai vrea?

| criss:) a răspuns:

JeSsYkA, vrei sa fii mamica mea?laughing
hai sa sara si tatzii ca mama mea ii frumoasalaughing

| criss:) a răspuns:

SoftCristi, adica tati, nu m-ar deranja daca ai stiilaughingca eu nu ma am cu chitara
JeSsYkA...mergem azi la manichiura? te rog mami, sunt fetiţă mare deja!laughing

| albastrel a răspuns:

Si eu ce sunt si a cui? copil sau mamica? big grinbig grin

| albastrel a răspuns:

Amanta pot fi? pot? pot? laughing

| waXonwaXoff a răspuns:

Eu sunt tata, dar sa-mi gasesc nevasta!

| waXonwaXoff a răspuns:

Eu sunt tata,dar sa-mi gasesc nevasta!

| miauu a răspuns:

eu vreausmug

| Mjdolhfi a răspuns:

Eu! Eu! Eu! Eu sunt mama dar tata cine e? Dar copilul?thinking

| Mjdolhfi a răspuns:

Uite facem mai multe familiilaughing. In una Tepes e tatal, eu mama si julissa copilulrolling on the floor. Sau mai vedemlaughing

| alecs871 a răspuns:

Eu. Eu as vrea sa fiu semnul intrebarii :X

| Alisa a răspuns:

Pai eu cred ca aleg sa fiu pisica, daca ceilalti au furat posibilitatile existente. laughing)

| adydassler a răspuns:

Eu vreau sa fiu tatal cu conditia ca tu sa fi mamalaughing

| Spintecatorul a răspuns:

Halal intrebare!

| ady2607 a răspuns:

Cine nu vrea?! Mie-mi plac astfel de jocuri! :p

| arn64 a răspuns:

Nu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-a mama si de-a tata cui? ca eu vreau sa fiu tata. dar a cui? daca tot ne jucam?