| momoshika a întrebat:

Buna din noubatting eyelashes. Sora mea vine in vizita la mine(ea e plecata in italia iar eu stau acasa cu iubi meu ca tata s-a despartit de mama). Si i-am povestit despre jocul ala imvu si vrea si ea cont. Dar nu mai merge sa ii fac cont pe calculatorul meu! Unde sa dau sau ce sa fac(ea vrea pe emailul ei sa ii fac si vrea neaparat un cont al ei nu vrea sa joace pe al meu).

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai i faci la fel cum ti-ai facut si tie
te deloghezi si i faci pe emailul ei.

| PCDemon a răspuns:

Cred ca stiu eu!
Daca esti cumva logata pe site, delogheaza-te!
Daca la inregistrari zice ca nu mai primeste pe nimeni...asta e.
Trebuie sa fi putin mai explicita...cum nu-ti merge?
Iti apare ceva daca incerci?
Si foarte important: Verifica daca acolo iti apare ceva de genul: Bun venit [. numele tau pe imvu.], delogheaza-te si du-te la creeare account(inregistrare).
Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce?