| Barajag a întrebat:

Cine vrea sa se joace de-a mama si de-a tata?hee hee

36 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Halal intrebare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-a mama si de-a tata cui? ca eu vreau sa fiu tata. dar a cui? daca tot ne jucam?

| Runa100 a răspuns:

Cum adica? eu una cred ca ai vrut sa faci o gluma! totusi, haios

| arn64 a răspuns:

Nu eu

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Eu.eu.eu! big grin cine mai joaca? rolling on the floor

| miauu a răspuns:

eu vreausmug

| Mjdolhfi a răspuns:

Eu! Eu! Eu! Eu sunt mama dar tata cine e? Dar copilul?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa fiu copiluuu`!big grin Ca sa`mi cumparati muuuulte jucarii!big grin

| adydassler a răspuns:

Eu vreau sa fiu tatal cu conditia ca tu sa fi mamalaughing

| Mjdolhfi a răspuns:

Uite facem mai multe familiilaughing. In una Tepes e tatal, eu mama si julissa copilulrolling on the floor. Sau mai vedemlaughing

| Barajag explică:

@Tepes:hmmm, ma ofer eu sa fiu mamalaughing
@first4my:halal raspunsbig grinNu vezi ca intrebarea este la amuzante? Este atat de greu sa intelegi?
@glacepawgirl:Atata timp cat intrebarea este pusa la amuzante, apropo nu inteleg de ce ai mai raspuns daca nu ti s-a parut ceva serioshee hee

| ady2607 a răspuns:

Cine nu vrea?! Mie-mi plac astfel de jocuri! :p

| SuperMagicSmile a răspuns:

Mamiiii, Tatiii...am facut bubu la piciolusi!

| alecs871 a răspuns:

Eu. Eu as vrea sa fiu semnul intrebarii :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau ca bunicul si bunica pentru ca erectiile sint departe noaptea asta

| Cσσкiє a răspuns:

Eu sunt copiluuuu`! mi-am ales perfect rolul, am 12 ani happy Sunt mica ursulika happy

| Alisa a răspuns:

Pai eu cred ca aleg sa fiu pisica, daca ceilalti au furat posibilitatile existente. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuly fata lu taticu.vino la taticu sa te pupe sa treaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika mami? adu un bandaj sa o legam pe iuly. o legam de pat. e mai interesant.

| JeSa a răspuns:

Eutongue, dar mami cui?big grin

| hominid dreak a răspuns:

Ma-s juca si eu, dar fara pensie alimentara la urma.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@kornel te joci cu mine? big grinbig grin laughing...la capitolu pensie alimentara mai discutam laughing)))...si fara vecina de la 3 tongue (e o bunaciune big grin ) laughing

| Hombre a răspuns:

Mamici, tatici, copii.Combinatiile sau terminat, nu aveti si pentru mine macar o bunica?

| Barajag explică:

@hombre:la cate bunici sunt pe lumea asta, se poate sa nu-ti oferim si tie una?laughing
@tepes:o legam pe iuly, dar nu de patul nostrulaughing

| waXonwaXoff a răspuns:

Eu sunt tata, dar sa-mi gasesc nevasta!

| criss:) a răspuns:

JeSsYkA, vrei sa fii mamica mea?laughing
hai sa sara si tatzii ca mama mea ii frumoasalaughing

| JeSa a răspuns:

Crissuhappy, dabig grin...
Prezentă, aici, sunttongue copilu'!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Si eu is tata Crissu? Se presupune ca eu ti-am pus chitara in mana si te invat sa canti?

| Flav a răspuns:

Daca tu esti mama, promit sa fiu un tata fidel...si satisfacut bineinteles.

| waXonwaXoff a răspuns:

Eu sunt tata,dar sa-mi gasesc nevasta!

Întrebări recente