| RAY a întrebat:

Cum o mai duceti? vine vacanta saptamana viitoare va pregatiti nu?

9 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Like cine nu si-a cumparat nici macar un caiet, si isi va cumpara luni dimineata un pix de la tiganca care vinde la magazin.

| RAY explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Daca scrii pe banca ai sanse mai mari sa copiezi

| AndreeaAndreutza48 a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Nu pot da like da voi da comm

| AirănMeidăn a răspuns (pentru RAY):

in clasa a 6a la istorie am scris efectiv 2 lectii pe banca
Spania si Italia
si mi-a dat din franta

| RAY explică (pentru AirănMeidăn):

Misto,ce noroc pe tine esti un om norocos, eu la teza am scris aventurile mele la o biografie a unui scritor

| iSwag a răspuns:

Da :*.

Ma duc in conșediu in Ibița cu doua cutii de pița si capra mea, Maricica.

Tu ce o sa faci?

| RAY explică (pentru iSwag):

Misto,ma pregatesc de ultimul an de seral, din fericire eu merg doar in decembrie cand bag colinde si gata trec scoala

| anonima0101 a răspuns:

Are cineva un pix?

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Eu o duc bini di tăt, luni devin boboacă, caiete nu mi-am luat dar mi-au rămas cateva de anul trecut la fel si pixuri