| PokerFaceRo a întrebat:

Dați-mi un adversar, pe măsura mea * sunt inegalabil *, inedit, puternic.

Credeți că m-aș putea preface învins în fața lui?

Răspuns Câştigător
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Ia vezi e destul de fioros : http://24.media.tumblr.com/tumblr_lldh35P3HK1qav0sho1_400.gif

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Fii serios, nimeni nu te poate învinge.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Crezi ca ma poti invinge?

| Crâstoşelul a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

User vechi.-.

Ceva nou.

| єχcєєℓ a răspuns:

No' hai mă *** hai.

| suităr a răspuns:

Băi,tu nu te pui cu obsesia mea nici ucis!
Te bate de-ți vezi fulgii!

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eu sunt cel mai de temut adversar pe care îl poate avea cineva. Te dai tare? Hai parte-n parte! phbbbbt

| ww2Totenkopf a răspuns:

Acest adversar e pe masura ta http://imgur.com/y6Cbxcl Ai grija sa ramai cu oasele intacte.

| Neverwas a răspuns:

Domnu' Chuck Norris, sunt mare fan!

| αɴι28 a răspuns:

Unchiu' Chuck! Credeam ca nu vrei sa omori pe nimeni astazi.

| PokerFaceRo explică (pentru αɴι28):

Pentru tine nepoată mă las două ore, dar de la 00:01 mă duc să ucid niște tipi de la D/S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur, la orice ora.

| PokerFaceRo explică (pentru TheKillerOfKillers):

Nu ai auzit mă, mă prefac să se simtă și ei bine.

În plus ăla nu sunt eu e văru meu mai fraier.

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns:

Arahida mea. Ai cadea la pamant in fata ei, mai pui la indoiala asta?

| Andiiii a răspuns:

No mă, te dai deștept? Hai să-ți tăbăcesc fundu. Te bat pară, nu măr mă „Ciac".