| anonim_4396 a întrebat:

De ce ar chema un om alt lift cand mai e loc in lift cu mine?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Hei,cu siguranta a fost vorba ori de politete,ori de teama. Daca a fost fata, sigur si-a imaginat tot felul de chestii ori si-a adus aminte de vorbele parintilor, care-i spuneau sa nu urce in lift cu straini. Daca era baiat/barbat, probabil nu a vrut sa deranjeze, punandu-se in locul tau si crezand ca e incomod sa imparti liftul sau spatiul in general cu alte persoane.Sunt si oameni care cred astfel.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Politicos.Nu vrea sa deranjeze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai sunt si oameni anti sociali sau alta denumire, care nu prea suporta alte persoane, mai ales sa fie langa alte persoane. altceva nu vad.

| jorky a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca era fata, poate ii era frica ca o violezihappy daca nu, este raspunsul lui Endoryushappy

| Green66 a răspuns:

Probabil nu inspiri încredere.

| Happyjump a răspuns:

Nu-i place moaca ta.

| MarianWLF a răspuns (pentru Happyjump):

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Ai un vot pentru amuzament de la mine laughing

| andreea19931986 a răspuns:

Ori te a simtit ca mirosi a transpiratie ori sunt maniaci care nu le plac contactul cu alte persoane

| kinzo a răspuns:

Probabil pentru ca este rusinos.