| Vegah a întrebat:

Dacă cheia mea ar rămâne blocată în broasca uşii ei ar trebui să ung cu vaselină să iasă sau să merg pe stradă cu cheia înfiptă în uşă?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nuuuuuuuuu,trebuie să chemi salvarea, ușa e pe moarteee.

| AikkoxD a răspuns:

Eu zic să o tai cu flexu' şi să o pui breloc la chiloţi.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Categorie gresita. Categorie: Plictiseala

| Magnifico a răspuns:

Gresit.Ar trebui sa intri si sa iesi pe geam ca cheia nu o mai poti scoate usa nici pe atatwinking

Hai noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia usa-n spate pacala

| MagikTrouBless a răspuns:

Posibil din cauza mintii mele perverse, ori am inteles ideea, nu stiu! Dar am o mica senzatie ca noi nu vb neaparat de chei, broaste, usilaughingrolling on the floor) ma gandeam ca acea cheie poate fi dick si broasca pussy si desigur usa trebuie sa fie EA, the girllaughingrolling on the floor...in caz contrar lasa cheiua si pleaca, oricum te intorci iar, nu mai trebuie sa bati la usa, intri direct laughingrolling on the floor))))))))))chiar nu m-am putut abtine blushing

| Vegah explică (pentru MagikTrouBless):

Yup, te-ai prins.

| MagikTrouBless a răspuns (pentru Vegah):

Offlaughing..si eu care credeam ca e mintea mea perversa de vinalaughingrolling on the floor ma bucur sa stiu ca nu e doar asta blushing. desi recunosc ca m-a ajutat acum

| liviustaicu a răspuns:

Suna repede la o firma specializata de deblocari usi : http://www.deblocari-usi.net te ung ei cu vaselina:))